Ruda Śląska – odwołana impreza!

Kibice na rynku w Rudzie Śląskiej śpiewają sobie wesoło. Pani prezydent Rudy Śląskiej odwołuje ze względów bezpieczeństwa imprezę, której celem była akcja charytatywna oraz prezentacja drużyny Ruchu w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska – odwołana impreza!

Wesołe przyśpiewki i panika pani prezydent!

Film udostępniła niedawno pani prezydent, która na pewno nie zasługuje na jakąkolwiek władzę, bo jest tchórzliwa!

Ups! Nie zabieramy głosu, nie był nas tam! Morda w kubeł! Ale powiedzieć że nie lubimy tej pani to chyba można🙂

Poniżej relacje zainteresowanych Ekip.

Ale z tego filmu wynika, że… NIC! Nic tam się nie działo! Ludzie sobie wesoło śpiewali i tyle!

Jest bardzo niepokojące, że władza wykazuje się takim tchórzostwem!

No to patrzcie sami:

Należy przedstawiać to, co każda zainteresowana strona uważa, za konieczne. Zatem, ze stronystadionowioprawcy.net podajemy:

Stanowisko NRŚL ws. zajść w Rudzie Śląskiej!

Z góry wszystkich przepraszamy za brak prezentacji drużyny Ruchu w Naszym mieście, która miała się dzisiaj odbyć. Miała się odbyć o godz. 18, lecz 3 godziny wcześniej o godz. 15 szczewskie ścierwa ze zbiorem wszystkich swoich koleżanek pojawiły się na miejscu planowanej prezentacji. Na miejscu znajdowało się 10 osób, które miały zaczynać powoli przygotowania do imprezy. Narobili ogólnego szumu, naubliżali ludziom i po 50 minutach się zawinęły. Nikt nie został trafiony jak to już informują niektóre zakłamane źródła. Niestety zarządcy z Naszego magistratu po tym wydarzeniu uznali pod naciskiem policji, że bezpieczeństwo ogólne ludzi jest zagrożone i prezentację oraz resztę imprezy nam zablokowali. Nie mogliśmy niestety nic wskórać ani zareagować. Tak samo na szczewiary, bo mało kto stawia się 3 godziny przed imprezą. Jeszcze raz wszystkich bardzo przepraszamy i zaczynamy przygotowania do następnej imprezy, którą zrobimy z dwa razy większą pompą i na którą się stawimy 3 godziny przed jej rozpoczęciem.

Ze spoRtowym pozdrowieniem NRSL

Relacja kibiców Górnika Zabrze

W liczbie końcowej ponad 200 głów wstawiamy się na rynku. Na samym początku czyli około godziny 15 przyjeżdżamy do centrum miasta sami wiecie gdzie, po czym przeganiamy dwie małe grupki śmierdzących obszczymurów, które w 10 sekund tracą się nam z oczów, trening sprinterski z ich strony jak najbardziej na plus. Po opanowaniu przez Nas rynku rozsiadamy się wygodnie na ławeczkach i czekamy na dalsze losy. Po około godzinie od momentu przybycia zaczynamy się nudzić ze względu na brak rozrywki. Postanawiamy jeszcze poczekać godzinę żeby dać czas na przybycie „gospodarzom tej prezentacji, ale nic z tego po dwóch godzinach dalej nic…

Dochodzi do Nas oficjalna informacja, że prezentacja się nie odbędzie i w tym momencie zbieramy się wszyscy do grupy podkreślając głośno, że W RUDZIE ŚLĄSKIEJ PANUJE GÓRNIK. Zapomniałbym o p. Dziedzic, która zgodziła się na owe wydarzenie pod przykrywką charytatywnej zbiórki pieniędzy, a może to po prostu klub któremu Pani kibicuje? To zostawiamy już dla opinii publicznej tymczasem niech sobie Pani głęboko przemyśli dzisiejsze wydarzenia i czy to miało sens robić prezentacje dużo słabszego rywala w dodatku w centrum?
Z góry podkreślamy, że tłumaczenia typu „to miało być dla dzieci” albo „byliśmy tam za krótko” nie mają żadnego uzasadnienia, którym mogą się bronić wychudzone pionki najszybszego z najszybszych, który na autostradzie uciekał szybciej niż jadące auta – kto ma wiedzieć ten wie.
AMBA FATIMA MIAŁA BYĆ PREZENTACJA, PREZENTACJI NI MA

Udostępnij!

Dodaj komentarz