Kibice Górnika zablokowali imprezę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibice Górnika zablokowali imprezę!

Kibice Górnika zablokowali imprezę!

Kibice Górnika zablokowali imprezę!

Kibice Górnika Zabrze zablokowali i odwołali imprezę w Rudzie Śląskiej! Odwołali imprezę – prezentację zawodników Ruchu Chorzów.

Teraz już wiemy więcej!

Na jednej ze stron kibicowskich pojawiła się następująca informacja:

Koalicja GKS i KSG obiła niebieskich! Przed mprezą wpada ok.170 chłopa GKS&KSG rozgania całe niebieskie towarzystwo, ci co nie zdążyli uciec zaliczają oklep.

Pani prezydent miasta się zesrała i napisała, że szkoda…

„Szkoda, wielka szkoda. Ale cóż zwyciężyli kibole chuligani Górnika Zabrze. Zniszczyli piękne budynki i zablokowali rynek. Wstyd, wielki wstyd!!! Wstydzę się podwójnie, bo tu się publicznie przyznam, ze mój nieżyjący syn był kibicem nie kibolem chuliganem Górnika Zabrze. Potraficie tylko niszczyć. Czy wasze zachowanie ma coś wspólnego ze sportem i miłością do ukochanej drużynie?! Nie !!! Zdecydowanie nie !!!”

I takim ludziom powierzamy władzę w naszych miastach! Takim strachliwym kobietom! Dlaczego? Skąd tyle strachu w ludziach władzy?

Czy to kwestia wieku?

I jeszcze jedno – gdzie te zniszczone budynki? Ostał się jakiś?

Pod tym strachliwym, żenującym wpisem pani prezydent jest komentarz, w którym ktoś pyta – gdzie jest policja? Odpowiadamy! Policja odpoczywa po Pikniku NATO!

odwolani

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij