Tusk kompromituje Polskę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Tusk kompromituje Polskę!

Tusk kompromituje Polskę!

Tusk kompromituje Polskę nie pierwszy raz, ale teraz bardzo symbolicznie i dotkliwie! No, chyba że Jełuropa już przywykła do nowych obyczajów.

Przewodniczący jakiejś tam jełropejskiej jaczejki – jakby nie było pochodzący z Polski – Donald Tusk w stroju sportowym składał kwiaty pod tablicą ofiary zamachów w Brukseli!

Hańba!

A potem pobiegł na maraton!

W komentarzach na fanpage bardzo szybko pojawił się taki:

„Czy wiesz debilu, który to pisał, że właśnie odbywa się bieg ku czci ofiar zamachów?”

Nie wiem, nie wiedziałem, ale nawet jeśli tak jest i pan Tusk udawał się na bieg – nie zmienia to faktu, że zachował się niewłaściwie.

A poza tym – tragiczne wydarzenia powinno się w świecie cywilizacji chrześcijańskiej upamiętniać modlitwą, a nie bieganiem.

Wiem, że odbywa się wiele biegów „ku czci” i „pamięci” – taka jest teraz moda. Ale ja uważam, że nasz obyczaj trzeba szanować. Zatem – rocznica wydarzeń tragicznych – modlitwa. Rocznica wydarzeń zwycięskich – modlitwa i defilada.

Pamiętajcie o obyczajach!

informacja i zdjecie: w polityce.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij