Dębica walczy na sprzęt! cz. 3

Dębica walczy na sprzęt! cz. 1. i 2., i 3, a ciąg dalszy? Nastąpi:-(

W lipcu tego roku ukazał się pierwszy artykuł „Dębica walczy na sprzęt”, a po nim część druga i kilka innych. Opisywaliśmy w nich sprawy paktu anty sprzętowego, zerwania paktu i całego zamieszania z tym związanego. Oba artykuły ustanowiły nowe rekordy oglądalności na stronie.

Co się dzieje w Dębicy? Coś się dzieje! Oto informacje od 12zawodnik.pl

Taki „dialog” o Chemik PustkówIgloopol Dębica

Krótka relacja fanów Igloopol:

„Na Chemik wybieramy się w 49 osób. Wywieszamy 1 flagę i prowadzimy dobry doping. W przerwie atakuje Wisłoka z konkretnym sprzętem (pały,maczety,nawet paralizator). My bez sprzętu,zrywamy się.”

Opis wydarzeń wg. fanów Wisłoki: (…):

„Dzień wcześniej nasz rywal zza miedzy rozgrywa swój mecz w Pustkowie który jest naszym FC. Zbieramy się w 35 osób w tym nasz FC i po cichu podchodzimy lasem za trybunę na której znajdował się Igloopol. W momencie gdy przeskakujemy mur dzielący las od trybuny, kilku morsów zrywa flagę i z nią ucieka na drugą stronę stadionu. Gdy przerzucają ją przez płot , stoi tam chłopak od nas który ją przechwytuje lecz ostatecznie udaje się morsom ją odbić. Wszyscy fani Igloopol zostają rozgonieni po całym stadionie a komu się nie udaje uciec zalicza KO, w nasze rece wpada kilka barw. W naszych rękach ponad połowa osób ma KIJE a nie tak jak twierdzą morsy w swojej relacji maczety,noże i paralizatory, zapewne i tak większość stwierdzi że sprzęt to sprzęt ale jak wiadomo wszystkim w Dębicy nie obowiązuje pakt anty sprzętowy i to co dzieje się w mieście nie jest opisywane w internecie, dlatego też nikt nie powinien być zdziwiony a już na pewno nie Igloopol.”

Komentarze internautów:

„Sprzęt se wsadźcie w dupę kozaki bez honoru”

„Igloopol dlaczego nie opisujecie jak straciliście barwy i kilku z was zalicza nokaut??niezbyt treściwe są wasze relacje z tego meczu… ”

Nasz komentarz:

Bez urazy, ale jak na nieduże miasto to wiele się dzieje w Dębicy!

Polecamy dwa artykuły w tym temacie: „Dębica walczy na sprzęt” oraz  „Dębica walczy na sprzęt cz. 2”

info i zdjęcie od: 12zawodnik.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz