Algorytmy w sporcie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Algorytmy w sporcie!

Zwróćcie uwagę na zdjęcie czołowe. Czy Panowie Andrzej Biernat i Tomasz Półgrabski nie reklamują (przypadkiem) jakiś napojów sportowych? A może te, do których producenci „dosypują” środki dopingujące?

Senatorska 14 to warszawska ulica, przy której mieści się Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wieści z tego gmachu, przekazane za pomocą strony internetowej są dobre, a nawet bardzo dobre. Czerpiąc ze dorobku Goebbelsa, Macieja Szczepańskiego i Jerzego Urbana, Ministerstwo Sportu produkuje „propagandę sukcesu”.

Na przykład:

Minister Andrzej Biernat spotkał się w siedzibie Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie z prezesami olimpijskich związków sportowych. […] Głównym tematem spotkania było omówienie nowego algorytmu podziału środków finansowych […] Tomasz Półgrabski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, omówił nowy system finansowania […] Algorytm podziału środków będzie wprowadzany stopniowo […] W roku 2014 środki zostaną podzielone na dwie części: stałą podstawę (60 % budżetu) oraz część przeliczoną algorytmem (40% budżetu).

Kibole.pl – pozawalają sobie na pytanie: Czy to ten właśnie ALGORYTM wskazał, że pieniędzy na przygotowania nie dostała zawodniczka biegów narciarskich, Mistrzyni na Igrzyskach Paraolimpijskich – Katarzyna Rogowiec? Zawodniczka, której konkretnie Poprzednia Ministra Joanna Mucha obiecała środki na przygotowania! Pisaliśmy o tym.

Czy to ten ALGORYTM podpowiedział Ministerstwu Sportu, że należy doprowadzić do upadku wiele klubów i sekcji polskiego sportu? Na przykład pozwolić na ruinę warszawskich klubów: Skra, Gwardia i wielu innych?

Jeśli tak – to brawo!

Ministerstwo Sportu jest „zużyte”, ono dogorywa, zdycha stojąc! Cała ta śmiertelna choroba zaczyna się o dupereli. Popatrzcie na zdjęcia. Na pierwszym – zrzut z ekranu podstrony ministerstwa „dla mediów”. Widać kontakt do Pani Katarzyny Kochaniak Rzecznik Ministerstwa. Ostatni wpis pochodzi z 06 listopada 2013!

fbKK

kkFB

Tak się pracuje w Ministerstwie!

A tak poważnie – skoro ministerstwo nie umie sobie poradzić z profilem pracownika na portalu – to na pewno nie może poradzić sobie ze sprawami naprawdę ważnymi!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij