Los Kibica... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Los Kibica…

Piłkarze ręczni i Agnieszka Radwańska. Rozbudzone nadzieje, „łyczek” sukcesu i… Balonik przekłuty! Na tym właśnie polega kibicowanie! W każdej innej dziedzinie jest coraz gorzej, ale to „coraz gorzej” można pokazać na wykresie, na którym linia spada systematycznie w dół, aż do końca. W sporcie linia biegnie raz w dół, raz w górę i jeszcze jest jakaś nadzieja. Powiecie, że „Nadzieja, matką głupich!” Może i macie rację…

Ale też pamiętajcie, że nasze i Wasze myśli, cały czas ze sportowcami – podtrzymują ich na duchu i pomagają podnieść się po porażkach.

Kibicujmy im dalej!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.