Bestialskie traktowanie polskiego Kibica!

Bestialskie traktowanie polskiego kibica przez duńskich policjantów. Wiemy już nieco więcej i wiemy też, że nie tylko on padł ofiarą agresji ze strony policjantów w Danii. Młody kibic z Polski – niepełnosprawny – został spoliczkowany przez policjantkę!

Europoseł Ryszard Czarnecki zapowiada interwencję dyplomatyczną w tej sprawie.

>>Ta interwencja, a raczej agresja policji w DK przeciwko Polakowi nadaje się na interwencje dyplomatyczną. Będę rozmawiw tej sprawie z MSZ<<

Bestialskie traktowanie polskiego Kibica!

Sprawa nie ogranicza się do samej akcji pobicia. Poczytajcie!

Informacja ze strony niezalezna.pl / Piotr Lisiewicz opublikowana 04.09.2017, godz. 13:21

Kibic z Polski, który został skatowany przez duńską policję w czasie, gdy spokojnie szedł na mecz, został dziś [04.09.2017] przewieziony do szpitala. Niezależna.pl dotarła do świadków zdarzenia.

Grzesiek był na tyle nieprzytomny, że mnie nie poznał

– mówi Ania, jego narzeczona, która również została kilkakrotnie uderzona pałką przez policjanta. Nie ulega wątpliwości, że winni haniebnych wydarzeń są organizatorzy, bo odmówili wpuszczenia na mecz osób, którym wcześniej… sprzedali bilety.

Co szczególnie bulwersujące, duńska policja odmawia informacji o stanie Polaka. Jak ustaliliśmy, kibic przewieziony został dziś do szpitala.

Został kilkanaście razy uderzony pałką w twarz, więc ma prawdopodobnie objawy wstrząsu mózgu. Lekarze, z którymi się konsultowaliśmy mówią, że powinien co najmniej na dwa tygodnie zostać w szpitalu, a nie być wożony do niego z aresztu i z powrotem
– mówi „Milan”, kibic Lechii Gdańsk. Na miejscu jest prawnik, który podjął interwencję w tej sprawie.

To nie jedyny drastyczny przypadek zachowania duńskiej policji.

W innym przypadku niepełnosprawny kibic, który siedział obok matki, został przez policjantkę spoliczkowany
– opowiada Ania.

 

Udostępnij!

2 comments

  1. Bić niepełnosprawnego człowieka ,to jest dopiero odwaga .Jeszcze przez kobietę .No ale czego tu wymagać ,jezeli we Francji ,zakazano reklamy z dziecmi z zespołem downa. Panie Piotrze nie przypomina to czegoś Panu .? . Wszyscy tacy sami równi,bez skazy.To zaczyna byc straszne .

    1. Witam! To już jest straszne a będzie gorzej. W każdej malutkiej sprawie – powoli następuje rezygnacja z normalności. pozdrawiam w smutny deszczowy dzień!

Dodaj komentarz