Śmierć komunistom! – piękna wypowiedź JKM!

Śmierć komunistom! – piękna wypowiedź JKM! Janusz Korwin-Mikke o Żołnierzach wyklętych w samo sedno! O Żołnierzach Wyklętych wypowiada się wielu. My, jako Kibole, najczęściej słuchamy Leszka Żebrowskiego. Jest często na Patriotycznych Pielgrzymkach Kibiców na Jasną Górę. Tam pierwszy raz usłyszałem, jego wykład i od tej pory często jeżdżę za Leszkiem Żebrowskim na spotkania. Staram się dokumentować je, tak jak niedawne spotkanie w Wawrze.

Leszek Żebrowski mówi – jak historyk. Mówi i pisze w oparciu o twarde dowody, o źródła, dokumenty. Podaje liczby, daty, fakty. Za to nienawidzą go czerwoni, bo nie mają szansy na polemikę.

To jest wielkie dzieło historyka! Szacunek za to!

Czasem jednak trzeba komuchom przypierdolić na odlew. Tu pojawia się Janusz Korwin-Mikke. Tak oto w kilku zdaniach powiedział lewackiej jełropie o Żołnierzach Wyklętych!

Posłuchajcie!

Panie i Panowie, Towarzysze i Towarzyszki. Dzisiaj w Polsce obchodziliśmy dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzy, którzy po drugiej wojnie światowej walczyli pod ziemią z komunistycznym okupantem Polski, walczyli po amnestii, walczyli do śmierci Stalina, a ostatni z nich poległ dopiero w 1963 roku.

Dzisiaj młode pokolenie Polaków przywraca pamięć o obywatelach walczących z komunizmem, ci młodzi ludzie prosili mnie, żebym powiedział Państwu o Żołnierzach niezłomnych i uczcił tym wystąpieniem ich pamięć – mówimy im cześć i chwała.

Mówimy cześć i chwała obywatelom, ale ilekroć wchodzę do tego budynku przez bramę, powtarzam sobie ich zawołanie: precz z komunizmem! śmierć komunistom!

Udostępnij!

Dodaj komentarz