Jacek Międlar zatrzymany w Londynie!

Jacek Międlar – ksiądz „zawieszony” w kapłaństwie, obecnie publicysta, znany nam między innymi z wspaniałych wystąpień na uroczystościach patriotycznych – został zatrzymany na lotnisku w Londynie. Jest przesłuchiwany!

To jakiś obłędny skandal!

Terroryści odpowiedzialni za śmierć wielu ludzi w zamachach – mogą sobie spokojnie jeździć przez całą Europe, a polski patriota jest zatrzymywany i przesłuchiwany!

Red. Szlachtowicz udał się do służb imigracyjnych wspierać Międlara. Naczelny thenowypolskishow.co.uk pracował kiedyś na lotnisku i zna procedury i nie daje się łatwo zbyć.
Nie wiemy jeszcze, czy na miejsce udało się dotrzeć Leszkowi Żebrowskiemu i Tadeuszowi Płużańskiemu. O losie całej trójki będziemy informować na bieżąco, gdy dowiemy się czegoś więcej. Do Wielkiej Brytanii dolatuje również Krzysztof Dzierżanowski z redakcji „Dziennika Narodowego”.

Dokładne informacje podaje strona dzienniknarodowy.pl

>>Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy od red. Piotra Szlachtowicza ze współpracującego z „Dziennikiem Narodowym” portalu polonijnego „Nowy Polski Show” (thenowypolskishow.co.uk), podążający na jutrzejsze obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Slough pod Londynem Jacek Międlar został zatrzymany przez służby graniczne i policje na lotnisku Stansted w Wielkiej Brytanii. Policja brytyjska ma zarzucać Międlarowi chęć wygłoszenia przemówienia „nawołującego do nienawiści” podczas demonstracji Britain First”, na którą został zaproszony dzisiaj.<<

Na wspomniane uroczystości wybierają się też Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski.

Niedawno rozmawiałem z Leszkiem Żebrowskim, który wspominał o nagonce na niego przed wykładami w Norwegii. W jej wyniku tamtejsze katolickie parafie otrzymały zakaz organizowania „ekstremistycznych spotkań politycznych„.

Kibole!

Walka o prawdę, o polską historię wchodzi w kolejną fazę!

Dymisja profesora Krzysztofa Szwagrzyka – sprawa naprawdę budząca grozę. Pojawiają się wokół niej niepokojące informacje. Podważana jest wiarygodność Instytutu Pamięci Narodowej.

Kolejno – akcje propagandowe za granicą – skierowane w naszych nauczycieli. Skierowane przeciwko ludziom, których wykładów słuchaliśmy na Patriotycznych Pielgrzymkach Kibiców na Jasnej Górze! Pamiętacie spotkania z Płużańskim i Żebrowskim?

Teraz akcja przeciwko Jackowi Międlarowi.

Kolejno – zamieszanie związane z Marszem Wyklętych w Hajnówce…

Nie ma co kombinować!

Jeden trening sportów walki, jedna lekcja historii, kolejny trening, kolejna lekcja historii.

Uczmy się historii i uczmy się walki!

Polska dla Polaków!

Udostępnij!

Dodaj komentarz