Zbigniew Stonoga walczy w Elblągu! Wpada do prokuratury w Elblągu!
KibolePLlogo
Home Felietony Zbigniew Stonoga walczy w Elblągu!

Zbigniew Stonoga walczy

Zbigniew Stonoga wpada do prokuratury w Elblągu! Z nim grupa młodych ludzi. Chodzi o sprawę gościa, który pobił jedenastolatka w Elblągu. Sprawcy – dorosłemu facetowi – przyłożono dozór policyjny, jest więc na wolności.

Pobity chłopak boi się wyjść na ulicę.

Ponadto – mimo zasądzonego dozoru – sprawca nie melduje się na policji. W miejscu zamieszkania nie bywa od 6 lat.

Matka sprawcy jest kierowniczką wydziału penitencjarnego w miejscowym sądzie ojciec – funkcjonariuszem służby więziennej.

Zbigniew Stonoga uważa, że dozór policyjny to za mało i sprawca powinien zostać aresztowany. Co może zrobić? Walczyć!

Można mieć różne opinie na temat Zbigniewa Stonogi, jego wypowiedzi i interwencji. Jedno jest pewne – stara się pomagać ludziom! Pokazuje absurdy naszego państwa!

Obrazek z prokuratury w Elblągu, do której nie można wejść… Oj, nie o take Polskę walczylim🙂

Szereg policjantów z psami blokujący wejście… czy to na pewno państwo demokratyczne?

Zbigniew Stonoga walczy!

I nie odpuści. Zapowiada na swoim profilu:

„Już w poniedziałek zainicjuję postępowanie karne i służbowe wobec prokuratora rejonowego w Elblągu oraz gospodarza postępowania ws pobicia malutkiego Michałka. Sprawca pobicia niezrozumiałą decyzją nierobów z prokuratury nie został aresztowany gdyż nieroby uznały że wystarczy dozór policyjny.

Od chwili zastosowania dozoru zwyrodnialec nie pojawił się ani razu na policji a w podanym miejscu zamieszkania nie przebywa od 6 lat.

Powyższe okoliczności wprost wskazują że prokuratorzy elbląskiego pierdolnika wymiaru sprawiedliwości nie dopełnili swoich obowiązków na tle tego postępowania poprzez zaniechanie ustalenia miejsca zamieszkania, co w chwili obecnej doprowadziło do ukrycia się sprawcy i sabotowania postępowania karnego.”

Jeśli ktoś się zapyta -czemu o Stonodze na stronie Kibole.pl? No to proszę uważnie popatrzeć na film🙂

Czy Zbigniew Stonoga jest „Szeryfem”? Nie wiem! Ale wiem, że na swój sposób pokazuje, jak można walczyć o prawa człowieka z urzędasami i urzędami.

Obejrzyjcie ten film. Pomyślcie…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij