Grzybobranie drużynowe zapowiadało się doskonale!
KibolePLlogo
Home Grzybobrania Grzybobranie drużynowe odwołane!

Grzybobranie drużynowe

Grzybobranie drużynowe zapowiadało się doskonale, bo i pogoda, i okoliczności przyrody, a do tego wspaniały skład obu połączonych koalicji.

Jednak, jak podaje profil Tatuaże Kibiców Radomiaka – czujna władza spowodowała odwołanie tej tak dobrze zapowiadającej się zabawy.

Na grzyby wezwała koalicja Zagłębie Lubin, Arka Gdynia, Polonia Bytom, Odra Opole i Góral Żywiec.

Z drugiej strony zapowiedzieli się – połączone siły Legii Warszawa, Olimpii Elbląg, Zagłębia Sosnowiec i Radomiaka Radom.

Składy mocne i liczne. Niestety nie udało się. Milicja zatrzymała samochody na dojeździe i znacząco przeszkodziła grzybiarzom.

Co na to minister sportu?

Nic! Minister sportu „pracuje” nad nowym prawem.

Pasjonatom grzybobrania przedstawiamy z onet.pl długoterminową prognozę pogody:-)

Przełom listopada i grudnia przyniesie nam kolejny powiew zimy. W części kraju temperatura spadnie poniżej zera, nawet na całą dobę, zacznie też prószyć śnieg. Nic jednak nie wskazuje na to, abyśmy przynajmniej do połowy grudnia mieli do czynienia z prawdziwą zimą, z tęgim mrozem i sporymi ilościami śniegu. Nadal będziemy balansować między plusami i minusami, raz poprószy śnieg, a innym razem popada deszcz, będzie też porywiście wiać.

Na pocieszenie!

Na pocieszenie – krótki film z grzybobrania Sparta Praha (red) 14 vs.14 Viktoria Plzeň 30.03.2013 – dawno temu, ale…

Jakie piękne „okoliczności przyrody”🙂

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...