Wywiad z Kibolem Kolejorza!

Wywiad z Kibolem Kolejorza – zapraszam do oglądania i słuchania. Rozmowa trwa 47 minut, ale warto usiąść wygodnie i patrzeć, i słuchać. Naprawdę warto!

Rozmawiają – Piotr Lisiewicz i Dariusz Łukowski.

Do tego porcja rapu.

Szczególnie polecam młodym!

Wywiad z Chuliganem!

Oryginalny tytuł „Wywiad z Chuliganem” czyli…

Pięć lat po tym, jak były Tusk wypowiedział „wojnę” kibolom.

Przeszło pięć lat, platformy nie ma – kibole mają się dobrze!

Mówi raper Bzyk – Dariusz Łukowski – Kibol Lecha Poznań!

Najpierw o KOD – zapraszamy do wywiadu! Piotr Lisiewicz i raper Bzyk!

„KOD to bardzo zabawna organizacja. Nas zatrzymywano w polu albo na stacji benzynowej. Policja przeszukiwała samochody i antyrządowe transparenty nie dojeżdżały na mecz. Taka była demokracja za Tuska. Gdzie byli jej obrońcy?”

Potem o piro i co z tego wynika. Odciski palców na racach i tym podobne bzdury!

Kolejno Piotr Lisiewicz jako „obrońca stadionowych bandytów”.

Kolejno – „Staruch” i zarzuty.

Mowa też jest o zablokowaniu kibiców Legii w jeździe na mecz – bo mieli sektorówkę z napisem o Smoleńsku.

Piotr Lisiewicz:

„To tacy ludzie jak raper Bzyk przeorali w ostatnich latach świadomość młodzieży w Polsce, dzięki czemu zamiast Palikota liczy się dla niej patriotyzm, co budzi straszną histerię na salonach. Wielu z takich raperów w ogóle nie wydaje płyt, nie zarabiają na swej twórczości ani grosza, ale w sieci oglądają ich miliony.

To ta autentyczność miała moc zmieniania najmłodszych […] występujący wspólnie raperzy Bzyk i Evtis nagrali utwory, dzięki którym kibice w całej Polsce poczuli się patriotyczną wspólnotą, co jeszcze parę lat temu wydawało się czymś kompletnie niemożliwym.

Utwory takie jak „Tak to My – Kibolski ród”, „Manipulatorzy” czy „My nienormalni” budowały tę tożsamość. – To jest kawałek nieopisanej jeszcze historii ostatnich lat. Bo ci ludzie nie pchają się do mediów, mimo, że ich wpływ na bieg wydarzeń był bardzo znaczący”

Pamięć Żołnierzy Wyklętych!

W programie pojawia się też kwestia roli Kiboli w trosce o Pamięć Żołnierzy Wyklętych. Czy to właśnie MY – Kibole – przywróciliśmy pamięć, którą czerwoni chcieli zakopać?

Na pewno działania Kibiców, czy też Kiboli dały bardzo wiele!

zapraszamy też na niezalezna.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz