Flirt z Kibolami! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Flirt z Kibolami!

Flirt z Kibolami

Flirt z Kibolami!

Mariusz Błaszczak powiedział o tak zwanych „zajściach z udziałem pseudokibiców”:

Niewątpliwie jest to wstyd i pokazuje, że problem istnieje, chociaż skala tego zjawiska jest mniejsza niż przed laty. Ten problem trzeba rozwiązać na poziomie PZPN-u i klubów. Policja czuwa nad bezpieczeństwem, ale nie jest organizatorem meczów piłki nożnej. To wydarzenie komercyjne!”

Tuska wina!

Minister spraw (chyba) wewnętrznych dodał też, że z kibolami „flirtował” były Tusk!

„Donald Tusk nie odróżniał chuliganów od kibiców. Na początku flirtował z tymi ludźmi. (…) Podobnie działał Grzegorz Schetyna, wystarczy wspomnieć akcję „Widelec”, kiedy zatrzymywano wszystkich, ze względu na wizerunek Grzegorza Schetyny (…) To się nie będzie powtarzało pod rządami PiS. Policja deklaruje pełną współpracę. Zależy nam na tym, żeby wyeliminować chuligaństwo. Na odprawach mówię: zero tolerancji dla chuligaństwa”

Poniżej kilka filmów o tym, jak to w innych krajach odbywa się „flirt” z Kibolami🙂

Przemoc na ulicach

Skąd to się bierze? Skąd się bierze w Austrii, na Ukrainie, w Portugalii? Dlaczego taka brutalność towarzyszy meczom w Lizbonie, w Odessie, Eindhoven i innych miastach?

Ja tam nie wiem! A WY?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij