Kibole w rękach policji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kibole w rękach policji!

Świadek koronny Hanior!

Kibole, pseudokibice – czemu oni tak piszą?

Media podają, że:

„Troje z nich [zatrzymanych] to pseudokibice sympatyzujący z katowicką drużyną piłkarską.”

A ja się pytam – ilu z nich to na przykład uczniowie? Ilu z nich to „pakerzy”? Ilu z nich to sieroty na przykład?

Żeby była jasność!

Nikogo nie usprawiedliwiam, nikogo nie winię! Chodzi mi tylko o to cholerne „oznaczanie” ludzi, obywateli słowem „pseudokibice” lub „kibole”!

Tak jakby kibicowanie – samo w sobie było złem, jakby bycie „kibolem” był złem z definicji.

Tymczasem wśród członków polskich klubów golfa jest być może więcej przestępców, którzy odsiedzieli, odsiadują lub będą odsiadywać wyroki za poważne przestępstwa.

Kumacie – o co mi chodzi?

Kibole w rękach policji!

Podczas akcji policji zatrzymano w kilku miejscach na Śląsku – 6 osób. Policja znalazła w tej akcji blisko pół kg metaamfetaminy oraz blisko 200 działek amfetaminy i marihuany.

Kibole!

Troje z nich to pseudokibice sympatyzujący z katowicką drużyną piłkarską. Jak ustalili śledczy działali oni w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handlowali narkotykami m.in. kokainą, amfetaminą oraz marihuaną.

Kolejny „Kibol”

„Do kolejnego zatrzymania doszło w Mikołowie, gdzie zatrzymano 18-latka. Mężczyzna 15 sierpnia br. na ulicy Mariackiej w Katowicach brał udział w chuligańskiej zadymie kiboli. Wtedy to grupa około 200 pseudokibiców wracająca z meczu zatrzymała pociąg i zaczęła atakować ludzi oraz niszczyć lokale przy ul. Mariackiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i poddał się dobrowolnie karze.”

Sympatycy🙂

„Kolejni zatrzymani pseudokibice to również sympatycy drużyny z Katowic. Mężczyźni w maju tego roku podczas meczu między drużynami GKS Katowice, a Chrobrym Głogów wtargnęli w kominiarkach na murawę boiska przy ulicy Bukowej.”

Dawno, dawno temu, kiedy komputery były jeszcze drewniane… w Warszawie na Starym Mieście wymuszano haracze na restauratorach. Udział w tym procederze brali udział młodzi ludzie – wszyscy – bardzo mocno zbudowani. Prasa pisała wtedy, że to „kulturyści” biegają po Starówce. Smród, odium, negatywne nastawienie – dotknęło wtedy wielu zawodników kulturystyki, ludzi pracy codziennej, studentów, nauczycieli, trenerów. Na szczęście potem media znalazły sobie inną nazwę – „karki” i tak już zostało.

Czekam więc z utęsknieniem aż przy kolejnej aferze media napiszą, że:

„Zatrzymano pięciu golfistów za afery gospodarcze” lub „Zatrzymano pięciu lewicowców za stręczycielstwo”🙂

Źródło: silesion.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij