Kibolskie wycieczki Zabrze - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibolskie wycieczki Zabrze

Kibolskie wycieczki Zabrze

Kibolskie wycieczki – tym razem Zabrze w kilka minut, szybkim biegiem. Taka lekcja geografii dla zaawansowanych.

Korespondencja i fota z polecanej przez nas często strony stadionowioprawcy.net

Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn 16 października 2016

fYlmy som dwa ale te same tylko jeden się lepiej ogląda na takim a drugi na innym sprzęcie🙂

Kibolskie wycieczki!

Na zabrzańskim sektorze gości zasiadło około 350 fanatyków. Stomil w sile około 220 osób. Podróżowali autami, busami i autokarami, tego dnia Stomil wspierało 49 kibiców z Płocka, 30 z Lechii Gdańsk, 28 osób z Polonii Bydgoszcz, oraz 23 kibiców Hutnika Nowa Huta.

Pod stadionem zostaje obity bus Stomilu, w całe zajście miesza się psiarnia i rozganiania towarzystwo. Po chwili część zainteresowanych atakuje Stomil, Lechię i Hutnik którzy wysypują się na ulicy niedaleko stadionu. Dochodzi do starcia na plus dla gości. Do przegonionych Żaboli dobiega reszta spod stadionu. Kolejne starcie przerywają ci sami co wcześniej.

Na stadionie pojawiła się tylko część ekipy wyjazdowej, większość składu po atrakcjach przed meczem rezygnuje z wejścia. Podczas meczu nie zabrakło bluzgów z obu stron. Tego dnia na płocie zawisło 7 flag Stomilu i 2 flagi Petry, pojawiły się również skrojone barwy Górnika.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij