Kibice Arki pobici!

Kibice Arki Gdynia zostali pobici dziś nad ranem!

Kibice Arki Gdynia przygotowywali oprawę na najbliższy, derbowy mecz z Lechią Gdańsk.

Informacja ze strony Radio Gdańsk:

Jedna osoba poważnie ranna po napadzie chuliganów w Gdyni. Mężczyzna ma połamane obie nogi i co najmniej kilkanaście dni spędzi w szpitalu – dowiedział się nieoficjalnie reporter Radia Gdańsk.

Do zajścia doszło o 4:00 nad ranem. Straty wyceniane są na kilkanaście tysięcy.

Kibice Arki pobici!

– Bandyci byli zamaskowani, sforsowali ogrodzenie i w ten sposób dostali się na teren hali. Mamy uszkodzone drzwi, zbite szyby, zepsute ogrodzenie i zalaną farbą podłogę. W poniedziałek zgłosimy szkodę do ubezpieczyciela – mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu w Redłowie Marek Łucyk.

WYBILI SZYBY I ZAATAKOWALI GDYNIAN

W tym czasie w budynku kibice Arki Gdynia przygotowywali oprawę na najbliższy, derbowy mecz z Lechią Gdańsk. Jak ustalił nasz reporter, chuligani wybili szyby, wtargnęli do środka i zaatakowali sympatyków gdyńskiego klubu. Bijatyka trwała kilkanaście minut, po czym bandyci uciekli. Ochrona zauważyła napad i zawiadomiła policję. Funkcjonariuszom nie udało się na razie nikogo zatrzymać.

Michał Rusak z gdyńskiej komendy miejskiej poinformował, że policjanci wylegitymowali kilku mieszkańców Gdańska, w rejonie Witomina.

Obiekty gdyńskiego GOSiR-u są monitorowane, nieoficjalnie wiadomo, że kamery nagrały napad. Straty wyceniane są na kilkanaście tysięcy.

Udostępnij!

4 comments

  1. Nikt nie został pobity (no może szyba). Straty około tysiąca złotych.
    Pewnie dla Arki lepiej by wyglądało, ze polegli po ciężkiej walce ale fakty są inne.

Dodaj komentarz