Arek Malarz z kontraktem do 2018!

Arek Malarz z kontraktem do 2018 w Legii Warszawa.

Właśnie na stronie Legia.com pojawiła się następująca informacja:

Arek Malarz z nowym kontraktem!

Arkadiusz Malarz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa! Nowa umowa bramkarza będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku.

Arkadiusz Malarz trafił do Legii Warszawa w lutym 2015 roku po znakomitej rundzie, którą rozegrał w Ekstraklasie w barwach GKS-u Bełchatów. Na początku przygody z naszym Klubem Malarz był zmiennikiem Dusana Kuciaka, a na dobre w bramce Wojskowych zadomowił się wraz ze startem rundy wiosennej sezonu 2015/16.

Arek był jednym z kluczowych zawodników drużyny, która w maju sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Polski. To również m.in. jego fantastycznym interwencjom zawdzięczamy wymarzony awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. W ostatnich miesiącach Malarz stał się prawdziwym liderem drużyny, a jego nazwisko coraz częściej jest skandowane na trybunach przy Łazienkowskiej.

Dotychczasowy kontrakt Arka z naszym Klubem wygasał w czerwcu 2017 roku. Dzisiaj umowa została przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy, więc golkiper będzie występował w koszulce z „eLką” na piersi co najmniej do 30 czerwca 2018 roku.

Arek, dużo zdrowia i powodzenia!

Arek Malarz piłkarzem miesiąca!

Wrzesień 2016

Wrzesień 2016 to jeden z najgorszych miesięcy w historii Legii. „Wojskowi” rozegrali pięć spotkań, raz remisując i cztery razy przegrywając. W tych meczach mistrzów Polski prowadziło aż trzech trenerów, którzy skorzystali z usług dwudziestu zawodników. Przy wyborze piłkarza miesiąca uwzględniliśmy tych legionistów, którzy zostali ocenieni przez redakcję przynajmniej w trzech z pięciu rozegranych spotkań, takich zawodników było trzynastu. Jedynym, który uzyskał przyzwoitą średnią ocen wśród redaktorów i Czytelników był Arkadiusz Malarz i to on oczywiście został piłkarzem miesiąca.

Udostępnij!

Dodaj komentarz