Kibole – porywacze zatrzymani w Lublinie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibole – porywacze zatrzymani w Lublinie!

Policja będzie bezradna!

Kibole – porywacze zatrzymani w pięknym mieście Lublin!

Dlaczego?

Porwali mężczyznę na ulicy we Wrocławiu. Zażądali za niego okupu!

Policja wszystkich złapała i ogłosiła, że to kibice „wywodzący się ze środowiska pseudokibiców z Lublina”.

Rewelacyjne odkrycie!

Pięciu młodych ludzi – z jakiego środowiska ma się „wywodzić”? Może ze środowiska ekologów? Może brydżystów, szachistów?

Policja pisze tak – na stronie policja.pl

5 mężczyzn, którzy uprowadzili 30-letniego mężczyznę zatrzymali w ciągu kilku godzin policjanci wrocławskiego CBŚP we współpracy z dolnośląskimi funkcjonariuszami. Mężczyźni żądali okupu za uwolnienie swojej ofiary. Wszyscy wywodzą się ze środowiska pseudokibiców jednego z lubelskich klubów sportowych. Usłyszeli już zarzuty wymuszenia zwrotu wierzytelności, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dolnośląskich policjantów zelektryzowała informacja o uprowadzeniu 30-letniego mężczyzny na jednej z wrocławskich ulic. Z pierwszych informacji wynikało, że stoi za tym 5 mężczyzn wywodzących się ze środowiska pseudokibiców z Lublina. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działać i zorganizowali zasadzkę. Na gorącym uczynku podczas przekazywania pieniędzy zatrzymali dwóch mężczyzn. Chwilę później policjanci ustalili, gdzie trafił uprowadzony.

Policjanci weszli więc do jednego z mieszkań we Wrocławiu i tam zatrzymali kolejnych trzech mężczyzn. 30-latek był również w tym mieszkaniu. Jak ustalili funkcjonariusze, chodziło o drobne rozliczenia finansowe pomiędzy mężczyznami i ofiarą.

Zatrzymani trafili do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu i tu usłyszeli zarzuty wymuszenia zwrotu wierzytelności. Teraz będą podpisywać policyjny dozór i mają zakaz opuszczania kraju. 

(CBŚP/ms) policja.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij