Kibole – porywacze zatrzymani w Lublinie!

Kibole – porywacze zatrzymani w pięknym mieście Lublin!

Dlaczego?

Porwali mężczyznę na ulicy we Wrocławiu. Zażądali za niego okupu!

Policja wszystkich złapała i ogłosiła, że to kibice „wywodzący się ze środowiska pseudokibiców z Lublina”.

https://www.youtube.com/watch?v=a77pX5B2gtQ

Rewelacyjne odkrycie!

Pięciu młodych ludzi – z jakiego środowiska ma się „wywodzić”? Może ze środowiska ekologów? Może brydżystów, szachistów?

Policja pisze tak – na stronie policja.pl

5 mężczyzn, którzy uprowadzili 30-letniego mężczyznę zatrzymali w ciągu kilku godzin policjanci wrocławskiego CBŚP we współpracy z dolnośląskimi funkcjonariuszami. Mężczyźni żądali okupu za uwolnienie swojej ofiary. Wszyscy wywodzą się ze środowiska pseudokibiców jednego z lubelskich klubów sportowych. Usłyszeli już zarzuty wymuszenia zwrotu wierzytelności, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dolnośląskich policjantów zelektryzowała informacja o uprowadzeniu 30-letniego mężczyzny na jednej z wrocławskich ulic. Z pierwszych informacji wynikało, że stoi za tym 5 mężczyzn wywodzących się ze środowiska pseudokibiców z Lublina. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli działać i zorganizowali zasadzkę. Na gorącym uczynku podczas przekazywania pieniędzy zatrzymali dwóch mężczyzn. Chwilę później policjanci ustalili, gdzie trafił uprowadzony.

Policjanci weszli więc do jednego z mieszkań we Wrocławiu i tam zatrzymali kolejnych trzech mężczyzn. 30-latek był również w tym mieszkaniu. Jak ustalili funkcjonariusze, chodziło o drobne rozliczenia finansowe pomiędzy mężczyznami i ofiarą.

Zatrzymani trafili do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu i tu usłyszeli zarzuty wymuszenia zwrotu wierzytelności. Teraz będą podpisywać policyjny dozór i mają zakaz opuszczania kraju. 

(CBŚP/ms) policja.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz