Pijani policjanci biją człowieka! Film!

Pijani policjanci biją człowieka!

Kamil Soroka pobity przez policję!

Kamil Soroka pobity przez policję po cywilnemu – ponoć – przez pijanych funkcjonariuszy. Sprawa miała miejsce w centrum Słupska 9 września 2016.

UWAGA! Film jest dość drastyczny i wulgarny!

Pijani policjanci biją?

Pijani policjanci – w cywilu – biją kogoś na oczach osób które to nagrywają.

Cała relacja została zamieszczona na profilu Stop Pomówieniom a film na kanale Zbigniewa Stonogi.

Cytujemy całość:

Pijany policjant po cywilnemu pobił z drugim policjantem faceta, później próbował kompletnie nadal pijany, legitymować Ojca dziewczyny który filmował trwające czynności . Dziwne, że pobity mężczyzna został zatrzymany a pijany policjant wraz z kolegą również policjantem uciekli z miejsca zdarzenia niezatrzymywani przez umundurowany patrol policji. Przypadek?Nie sądzimy…

Kolejne źródło to profil Grzegorza Kundy, który pisze:

Słupszczanin Kamil Soroka został pobity przez pijanych policjantów ze Słupska dn. 9 września 2016r. moja relacja nagrana telefonem… Interweniował i nagrał oraz udostępnił materiał filmowy Grzegorz Kunda

Konferencja prasowa dot pobicia Kamila Soroki przez policję w Słupsku 13 09 2016.

Kolejny wpis autora relacji:

Konferencja prasowa dot. pobicia Kamila przez policję w Słupsku dn 9 września 2016r. Materiał filmowy został udostępnione mediom (za co już dostaję pogróżki) ale mam to gdzieś… dzisiaj wieczorem zostanie udostępniony film w wielu mediach, ja tez udostępnię film tu na FB. oraz film z konferencji prasowej… Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Przyjaciołom na FB za zainteresowanie się sprawą a przede wszystkim za ciepłe słowa, które świadczą, że nie jestem sam… z całego serca wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję. Dziękuję również w imieniu Kamila i Jego Rodziny, że tak licznie i z serca Go wspieracie… Zróbmy razem w końcu jakiś ład prawny nie tylko w Słupsku, ale w całej Polsce…. Proszę Was jednocześnie, aby nie było w Was chęci odwetu, czy czegoś podobnego… Niech Prawo dosięgnie i wymierzy sprawiedliwą karę… Niech w Polsce w końcu zatriumfuje prawo poszanowania drugiego człowiek, przez instytucje, które w swoim statucie mają:

ROTA ŚLUBOWANIA POLICJANTA

„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczpospolitej Polski porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.
Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczpospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy przełożonych.
Ślubuję strzec tajemnicy państwowe i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.”

Dziękuję

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz