Igor S. został zabity! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Igor S. został zabity!

Pijani policjanci biją człowieka

Igor S. został zabity we Wrocławiu na komisariacie!

Pamiętacie sprawę? Na pewno TAK!

Pisaliśmy o tym na Kibole.pl między innymi w artykule „Mord na komendzie”, wszystkie media o tym pisały.

Teraz, nareszcie, sprawa się nieco „ruszyła”!

RMF FM / Krzysztof Zasada – nieoficjalnie podaje takie informacje:

Policjanci podczas interwencji popełnili błędy. Po pierwsze agresywnemu mężczyźnie kajdanki założono z przodu, a policjanci powinni skuć ręce zatrzymanego na plecach.

Po drugie w komisariacie, by obezwładnić mężczyznę ponownie użyto wobec niego paralizatora, chociaż miał już założone kajdanki. Takie działanie jest niezgodne z przepisami.

Policjant, który używał tasera, został na trzy miesiące zawieszony i wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Pozostali trzej funkcjonariusze zostali wycofani ze służby patrolowej i powierzono im inne obowiązki.

Raport z wewnętrznego policyjnego postępowania trafił do prokuratury, prowadzącej śledztwo w tej sprawie.

Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Śledczy czekają na wyniki ekspertyz toksykologicznych.

Kurwa Jego Mać!

„Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny”! Pewnie się okaże, że był przewlekle i śmiertelnie chory i jego naturalna śmierć wypadła akurat w chwili gdy dostał kilka ciosów i prądem!

To nie chodzi o wyjaśnienie, czy Igor S. udławił się cukierkiem, zaćpał czy zapił! Każdy ma prawo się zapić, zaćpać i to w żaden sposób nie zwalnia od winy policjantów, którzy postąpili bardzo źle!

Podobnie jak w przypadku kibiców – w Knurowie i Białymstoku, żeby przywołać tylko te zdarzenia. Podobnie jak z Dawidem i Pawłem!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij