Lewactwo depcze groby! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Lewactwo depcze groby!

Lewactwo depcze groby przodków!

Lewactwo depcze groby swoich przodków i pies ich ganiał, bo to ich przodkowie, ale… taki sposób oddawania czci – pleni się już wszędzie!

Obciach i skandal

Bardzo się obawiam, żeby w Polsce nikt nie wpadł na podobne pomysły! Stulecie bitwy pod Verdun obchodzono w taki sposób, że gdybym był wnukiem kombatanta, to dałbym w ryj każdemu, kto ten cyrk wymyślił i w nim uczestniczył.

Całą tą imprezę wyreżyserował jakiś niemiecki reżyser, a udział brało 3 400 Niemców i Francuzów.

Honor podeptany!

Marion Maréchal-Le Pen, poseł francuskiego parlamentu z ramienia Frontu Narodowego i jednocześnie siostrzenica Marine Le Pen, która stoi na czele tej partii powiedziała:

„100. rocznicę Verdun depczą groby przy dźwiękach bębnów. To boli, że honor naszych przodków został tak zdeptany. Jestem pełna pogardy dla liderów socjalistycznych, którzy zorganizowali tę imprezę.”

To jest ta jełuropa!

To są te bezbożne obyczaje, które do Polski pełzną, a u nich już są! Ten „szef jełuropy” Tusk Donald też się tak zachowuje.

Tusk kompromituje Polskę!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij