Kibole brutalnie pobili!

Kibole brutalnie pobili artystę!

Tak brzmi tytuł na portalu dla słoików. Ile w tym prawdy? Sami ocenicie! Daję zrzuty ekranowe, żeby nie było. W mojej ocenie? Tacy oni kibole, jak on artysta🙂

Poniżej cytat. Ocena – Wasza🙂

Dziennikarz i dramaturg Paweł Demirski w poniedziałek został dotkliwie pobity przez kiboli w Warszawie. Mężczyzna stanął w obronie obrażanego Pakistańczyka. O zdarzeniu poinformował na Facebooku aktor gdańskiego Teatru Wybrzeże – Jacek Labijak. 

– Dramaturg Paweł Demirski w spożywczaku na Grójeckiej stoczył heroiczny bój z kibicami Lech – Legia w obronie obrażanego Pakistańczyka – napisał Labijak (pisownia oryginalna).

Kibole brutalnie pobili artystę!

Jest to już kolejny atak związany z dyskryminacją rasową. Na początku kwietnia w stołecznym parku Mirowskim brutalnie pobito młodego Pakistańczyka. Wówczas poszkodowanego zaatakowało czterech osiłków. Bili i kopali po całym ciele. Po chwili zbiegli. Złamano mu nos, wybito zęby, ma obrażenia na całym ciele. Jego koledze udało się wcześniej uciec. Teraz ofiarą kibiców stał się Polak.

Jak widać na zdjęciu, Paweł Demirski wymagał specjalistycznej opieki lekarskiej, gdyż na jego poturbowanej twarzy pojawiło się wiele ran wymagających zszywania skóry.

Policja jak dotąd nie udziela szczegółowych informacji na temat zdarzenia. – Mężczyzna, który rzekomo został pobity w sklepie przy Grójeckiej nie zgłosił tego zdarzenia na policję. Pojawiają się tez sprzeczne informacje co do lokalizacji, w której Demirski miał zostać pobity mówi WawaLove przedstawiciel zespołu prasowego z komendy stołecznej na Ochocie.

Rząd likwiduje Radę ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji

Atak na dramaturga zbiega się z planowaną przez rząd Prawa i Sprawiedliwości likwidacją Rady ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i związanej z nimi Nietolerancji. O decyzji rządu informuje na Twitterze posłana klubu .Nowoczesna J. Scheuring-Wielgus.

Koniec cytatu! I mój komentarz:

To dobra wiadomość, że rząd zlikwiduje Radę do czegoś tam, czego nie ma! Podobnie trzeba rozwiązać stowarzyszenie Nigdy Więcej – a wcześniej postawić członków tej bandy przed sądem za to, że promują faszyzm!

Zapytacie – jak promują, skoro chcą przeciwdziałać? Ano tak, że „walcząc” ze zjawiskiem, którego nie ma – de facto je promują, popularyzują!

Trzeba też zlikwidować to stowarzyszenie, które „walczy” z rasizmem na trybunach. Ono też „walczy” z czymś czego nie ma, a więc – promuje to „coś”.

Brawo dla Pani Premier Beaty Szydło!

Udostępnij!

2 comments

  1. Koncerny farmaceutyczne w reklamach promują w ten sposób „zespól niespokojnych nóg”. Jak by kto nie wiedział to jest choroba. Tylko nikt o niej nie słyszał !!!

Dodaj komentarz