Amfa dla kibiców!
KibolePLlogo
Home Felietony Amfa dla kibiców!

Amfa dla kibiców!

Amfa? Amfetamina? Na pewno? Pacze na stronę milicja.pl i widzę, że amfetamina jednak tak, ale… wśród pseudokibiców! Co to są ci PSEUDO kibice? Czy oni chodzą na mecze razem i ubierają się jednakowo?

Żeby milicja miała łatwiej ich zawinąć🙂

A może… Może oni nie chodzą na mecze i dlatego nazywa się ich PSEUDO kibice? Może! No to idźmy dalej. Ja nie chodzą na brydża – jestem PSEUDO brydżystą? Albo gram na pianinie, ale chujowo – jestem PSEUDO pianistą?

Moim zdaniem PZPN powinien upomnieć milicję – żeby nie nadużywała nazwy KIBICE za często, nawet z dodatkiem PSEUDO.

Przecież wśród tych pseudokibiców mogą być pseudo wyborcy – na przykład PiS, lub platformy, lub innej bandy.

Na stronie milicja.pl czytamy:

5 osób podejrzanych o wprowadzanie na rynek znacznej ilości narkotyków zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Opolu. Zdaniem śledczych, 3 kg amfetaminy zostały rozprowadzane w środowisku pseudokibiców. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej CBŚP Zarządu w Opolu weszli do kilku mieszkań na terenie miasta. Działania były prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Opolu, a dotyczyły wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali 5 mężczyzn w wieku od 20 do 41 lat. Wszyscy to mieszkańcy Opola.

Podczas przeszukania mieszkań, u dwóch zatrzymanych, policjanci znaleźli amfetaminę. Jak wynikało z przeprowadzonych ustaleń, były to osoby związane ze środowiskiem pseudokibiców. Zdaniem śledczych, grupa działała od lipca 2015 roku i mogła wprowadzić do obrotu ponad 3 kg narkotyku. Z handlu uczyniła sobie stałe źródło dochodu.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Dodatkowo dwóch z mężczyzn usłyszało zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Trzech z nich sąd tymczasowo aresztował na 2 miesiące. Natomiast kolejny poszukiwany był do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij