Spiker ponad wszystko!

Mecz Polonia WarszawaŁKS dostarczył emocji słuchaczom! Zimny, opanowany głos spikera – zasługuje na nagrodę! Poza tym… ligowa codzienność:-)

Relacja kibiców Polonii Warszawa:

„Na ten mecz czekaliśmy całą kibicowską rundę. I było warto! Nikt z obecnych na stadionie nie mógł czuć się zawiedziony! Goście w komplecie 350 osób na sektorze gości oraz 30 na vipach. My prezentujemy oprawę zgodowa z Sandecją. Wisi również transparent przygotowany przez naszych przyjaciół z Saragossy z okazji 10 lecia zgody.

https://youtu.be/MqdObxZCR2M

ŁKS przygotował występy artystyczne podczas, których wyłamali bramkę prowadzącą do sektora buforowego. Skorzystaliśmy z ich zaproszenia i ruszyliśmy w stronę bramy. Do większego starcia nie doszło przez tych co zawsze. Mimo to sporo rac i bluzgów latało między obydwoma sektorami. Na Kamienną i sektor gości wkroczyły uzbrojone oddziały policji. W trakcie całego zamieszania jeden chłopak od nas przebrany za piłkarza podejmuje próbę zdobycia flagi. Niestety nieudaną.

Wczorajsze wydarzenia na naszym stadionie przypominały lata 90 i oby więcej takich spotkań w Polskiej lidze. Dziękujemy wszystkim naszym zgodom- Ligallo, Sandecja, Cracovia oraz Polonii Wilno za obecność!”

Źródło: Wiara z Kamiennej / Enigma 1911

Fota: Jareczek

Udostępnij!

Dodaj komentarz