Medale dla Jaruzelskiego! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Medale dla Jaruzelskiego!

Dziś, 3 kwietnia 2014 – prezydent Komorowski i premier Tusk spotkali się z bohaterami Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014. Nasz artykuł, opublikowany 23 lutego 2014 – stał się znów bardzo aktualny, przytaczamy go więc w całości.

Departament Analiz Ministerstwa Sportu i Turystyki, pod kierunkiem profesora doktora Andrzeja Orlamenta (wykładowcy w Światowym Kolegium Statystyki Racjonalnej) wyliczył i zapodał magistrowi (zwyczajnemu) Ministrowi Sportu, Andrzejowi Biernatowi, że wszyscy sportowcy polscy, którzy zdobyli medale na XXII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Soczi 2014 – urodzili się w latach 1980 – 1989. Władzę faktyczną i nominalną w tym okresie – sprawował Wojciech Jaruzelski!

„To on – Wojciech Jaruzelski – stworzył rodzicom dzisiejszych olimpijczyków, medalistów, warunki do pomyślnego życia! To właśnie rozsądna polityka Wojciecha Jaruzelskiego dała Polkom i Polakom impuls do rozrodczości! To Polska Rzeczypospolita Ludowa prowadziła prawdziwą politykę prorodzinną!”

Dlatego właśnie Minister Andrzej Biernat zwrócił się do Pana Premiera Donalda Tuska i Pana Prezydenta Komorowskiego o uznanie roku 2014 – Sportowym Rokiem Wojciecha Jaruzelskiego! Prezydent i Premier wyrazili zgodę.

30 lutego w Centrum Olimpijskim odbędzie się uroczysta konferencja pod tytułem „Wojskowa dyktatura jako klucz do sportowych osiągnięć!”

Wcześniej delegacja polskich medalistów uda się do szpitala, w którym przebywa Wojciech Jaruzelski, żeby złożyć mu w hołdzie kopie swoich medali.

Oto lista medalistów i daty urodzenia:

Kamil Stoch – 1987;

Zbigniew Bródka – 1984;

Justyna Kowalczyk – 1983;

Katarzyna Bachleda-Curuś – 1980;

Luiza Złotkowska – 1986;

Natalia Czerwonka – 1988;

Katarzyna Woźniak – 1989;

Konrad Niedźwiedzki – 1985;

Jan Szymański – 1989.

To nie wszystko! Z wyliczeń Departamentu Analiz wynika, że na Zimowe Igrzyska, które odbędą się w roku 2018 – pojadą sportowcy urodzeni w latach 1988 – 1993. Wojciech Jaruzelski, dla przypomnienia, sprawował urząd Prezydenta PRL/RP do grudnia roku 1990!

Minister Sportu i Turystki Adam Biernat nagrodził Departament Analiz kwotą 400 tysięcy złotych do podziału między urzędników. Szef Departamentu Profesor Doktor Andrzej Orlament – otrzymał nagrodę w wysokości 600 tysięcy.

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij