Trener Osobisty z sieci! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Trener Osobisty z sieci!

Nasza znajoma (dzięki D. K.:-) nadesłała nam to, co dostała pocztą elektroniczną. Ofertę kursu na Trenera Personalnego – korespondencyjnie!

To istniej naprawdę! To nie jest prima aprilis! Za 49 złotych może się nauczyć… Wszystkiego!

Zaglądamy na stronę tych, co ten biznes kręcą. Na początek – wyzwanie!

„Lubisz sport, wysiłek nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a wydawanie poleceń innym sprawia Ci przyjemność? Zawód trenera personalnego będzie dla Ciebie idealny!”

No cóż… a może korespondencyjny kurs na sierżanta?

„Chcesz zostać specjalistą, który zaplanuje dla nas odpowiednie ćwiczenia, mając na uwadze płeć, wydolność fizyczną, kondycję psychiczną. Dobrze trafiłeś, bo z nami Ci się to uda dzięki naszemu kursowi trenera personalnego on-line.”

Planować trening… To jest wyzwanie dla osób, które mają naprawdę olbrzymie doświadczenie… Jakby ktoś nie wiedział. Mamy całą listę wpadek z winy niedouczonych trenerów, łącznie z takim, w których klient otarł się o śmierć.

Teraz, jak widać, szkolą się następne pokolenia!

Absolwent takiego kursu otrzyma: „Certyfikat ukończenia kursu trenera personalnego!”

Miejmy nadzieję, że za sprawą naszej i innych publikacji – będzie mógł go sobie wsadzić w wytrenowaną dupę!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij