Niespodziewane wzmocnienie w Soczi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Niespodziewane wzmocnienie w Soczi!

Leszek Miller [68 l] były premier i przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł na sejm wybrał się wspomóc naszą ekipę olimpijską do Soczi. To dobra wiadomość bo Pan Leszek Miller ma sportowe doświadczenie. Pod koniec pięknych lat komuny, gdy skończył studia [!] z tytułem magistra [!] politologii, piastował funkcję w Komitecie Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i kierował tam Wydziałem ds. Młodzieży, Kultury Fizycznej i Turystyki.

Pan Leszek Miller przed wyjazdem powiedział, że bojkoty wydarzeń sportowych nie mają sensu. On sam spodziewa się ciekawych wydarzeń sportowych i cieszy się z góry na sukcesy Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij