Groźby wobec Bjoergen! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Groźby wobec Bjoergen!

Sklerotyczne dziadki z Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego są „zawsze na bieżąco” z nowoczesnymi mediami, z tym co się dzieje na świecie i swoimi „ideami” rywalizacji zgodnej z „Duchem Olimpijskim”.

Nasz Adam Małysz musiał w ostatniej chwili zrezygnować z funkcji attache w Soczi, bo trwa kampania reklamowa z jego udziałem. Było to oczywisty przykład fuszerki zarówno Polskiego Komitetu Olimpijskiego, jak i Ministerstwa Sportu wraz z Polskim Związkiem Narciarskim. Był to dowód na to, że osoby tam zatrudnione jedzą kanapki, czytają newsy, grają w gry podczas pracy a do roboty zabierają się dopiero, kiedy im się pali pod krzesłami.

To przez tych urzędników Adam Małysz dowiedział się o tym, że zakaz występowania w reklamach dotyczy każdego, kto ma akredytację na igrzyska w ostatniej chwili.

Teraz Międzynarodowy Komitet Olimpijski rzuca się w kierunku Marit Bjoergen, która ponoć reklamuje na bieżąco firmę Ludo, sprzedającą narty.

Dyrektor MKOl ds. marketingu Gerhard Heiberg ostrzega, że Bjoergen może stracić wywalczone w Soczi olimpijskie medale – jeśli kampania z jej udziałem nie zostanie zakończona.

Gdzie robią takich debili? Przecież wy żyjecie w innej rzeczywistości, panowie z MKOL i PKOL! Macie być NA USŁUGACH sportowców, zamiast ich straszyć, strofować, ostrzegać i karać!

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij