Burdel, czy sport? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Burdel, czy sport?

Z przerażeniem, na stronie Top Olympic Photos zobaczyłem zdjęcia multimedalisty igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy – Rosjanina Evgenya Plyushchenko. Łyżwiarz właśnie jedzie program krótki w zawodach jazdy figurowej na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Soczi 2014.

Cóż my widzimy? Kostium z burdelu w małym miasteczku!

Obok tego nie można przejść obojętnie i muszę zwrócić Waszą uwagę na wymowę tego stroju. Na pewno nie jest przypadkowa.

Jest w nim wyraźna aluzja do transseksualizmu! Wyjaśnieniem może być to, że wspaniały łyżwiarz chce w ten sposób ośmieszyć prawo obowiązujące w Rosji, które zabrania publicznego manifestowania zachowań nienormalnych. Wiele razy podczas sportowych wydarzeń – zawodnicy za pomocą subtelnych aluzji, czy gestów – starali się zwrócić uwagę świata na pewne zjawiska społeczne.

Choćby podczas Igrzysk w Meksyku, w 1968 roku. Dwaj biegacze z USA, złoty i brązowy medalista (Tommie Smith i John Carlos) – stojąc na podium podnieśli w górę zaciśnięte pięści w czarnych rękawiczkach, jako protest przeciw rasizmowi w Stanach Zjednoczonych.

Mam nadzieję, że rosyjski łyżwiarz założył to kurewskie przebranie właśnie po to, żeby zwrócić uwagę na „problemy” ludzi chorych i dziwacznych. Ma prawo – choć robi głupio. Jego wspaniała jazda – całkowicie go w moich oczach usprawiedliwia!

Piotr Szymanowski

Jest to felieton osobisty, więc należy podać, że autor Piotr Szymanowski w latach 50-60. ubiegłego wieku uprawiał łyżwiarstwo figurowe w AZS AWF Warszawa pod wodzą trenerów Tatiany i Włodzimierza Starostów (pod przymusem rodziców, żeby nie było:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij