Justyna „Bestia” Kowalczyk! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Justyna „Bestia” Kowalczyk!

Pani Justyna Kowalczyk najpierw pokazała całemu (wirtualnemu) światu swoją mocno stłuczoną stopę. Zdjęcie opisała tajemniczo i właściwie nikt nie wie, czy to była kontuzja na treningu, na imprezie, na trzeźwo, czy po pijaku. Kibice mogą podejrzewać wszystko. Nawet to, że prasowała sobie spodnie i żelazko wypadło jej z ręki, dokładnie na stopę.

Minęło kilka dni i Justyna Kowalczyk na swoim profilu „zamknęła” dyskusję o stopie.

Minęło znów kilka dni i…

Pani Justyna Kowalczyk oświadczyła, że nie zbada stopy przed startem zaplanowanym na 8 lutego. Dziennikarzom oświadczyła, że:

„Przed tym biegiem, wiedza o stanie mojej stopy nie jest mi do niczego potrzebna. Zdecydowałam się bowiem na start. Zdecydowałam się na to, że będę walczyć, a taka wiedza mogłaby mnie tylko zdołować psychicznie. Po co mi to? Poza tym człowiek to mocna bestia. Do wszystkiego się przyzwyczaja.”

Będą o Pani pisać w książkach i podręcznikach – Pani Justyno! Będzie Pani, a właściwie już Pani jest wzorem dla milionów Polek, które nie robią badań profilaktycznych, nie leczą się, lub leczą u znachorów i przez internet. Już jest Pani wzorem dla młodego pokolenia! Pani złota myśl, że człowiek to mocna bestia i do wszystkiego się przyzwyczaja – nadaje się na sztandary każdej partii politycznej, w każdym kraju!

Reklamuje Pani bank, instytucję opartą na zaufaniu i rozumie.

Powinna Pani natomiast reklamować Narodowy Fundusz Zdrowia!

Jeszcze na marginesie: nas – Kiboli.pl – bolą plecy i kolana. Ale nie pójdziemy do lekarza. Też chcemy być „Bestiami”, jak Pani!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij