Sorry, taka atmosfera!!! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Sorry, taka atmosfera!!!

Środa, 29 sytcznia, godzina 11.00 Jaja się skończyły. Media głównego ścieku nie trąbią o tym, bo zbytnio się zaangażowały w promocję „kurortów”. Przyczna?

„Dużo więcej samochodów i palenie w piecach… ” – mówi ktoś z miejscowych władz.

Paranoja! Na co liczycie podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022?

Nadal na stronach internetowych kurortów nie ma żadnej wzmianki o bieżącej sytuacji. Nawet w Zakopanem, gdzie powietrze jest najbardziej zanieczyszczone i bardzo niebezpieczne, nikt nie informuje o zagrożeniach.

Zimowa Stolica Polski! Kandydat do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022! Zakopane!

W dniach 27-28-29 stycznia 2014 w mediach ukazała się następująca informacja:

W najbliższych dniach należy ograniczyć wychodzenie na zewnątrz. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych oraz chorych na astmę, choroby alergiczne skóry, oczu i choroby krążenia. Według danych opublikowanych przez Departament Środowiska urzędu marszałkowskiego, na Podhalu stan powietrza określany jest jako zły. A będzie gorzej. Skażenie pyłem PM10 może przekroczyć poziom dopuszczalny.

Sorry, taką mamy atmosferę:-)

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij