Radarem w Kubicę! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Radarem w Kubicę!

Ale jaja! Senator, prawnik, felietonista (za dwa trzysta) Pociej Aleksander – pisze, że Robert Kubica powinien stracić prawo jazdy za notoryczne wypadki i przekraczanie prędkości. Senator jest (chyba) z PO, więc można go podejrzewać o trawkę, podczas pisania, ale mimo to, przekracza granice dobrego smaku i zdrowego rozsądku. Przepowiada też, że sponsorzy powinni zerwać z Kubicą współpracę, bo niszczy auta. Kończy dobrym dowcipem, że niedługo już tylko pilot automatyczny nie będzie się wahał jechać z naszym kierowcą!

Panie Senatorze! Wreszcie znalazłem kogoś, do kogo mogę apelować w innych jeszcze sprawach.

Proszę wysłać patrole inspekcji pracy na trójbój siłowy. Tam bowiem kobiety i małoletni – dźwigają za darmo potężne ciężary!

Policję naślij pan na zawody w sportach walki. Nie może być tak, że dwóch dzieciaków bije się bo mordach, a starsi im kibicują i zachęcają do tego bicia!

Drogówka niech ruszy za kolarzami, którzy notorycznie przekraczają prędkość!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.