Kibice są wszędzie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kibice są wszędzie!

„Patrzaj w lusterka! Kibice są wszędzie!” Nawet w klubach EMPIK! W jednym z warszawskich empików, swoją „książkę” promowała Anna Grodzka. Do spotkania z czytelnikami nie doszło, albowiem do sklepu weszli „młodzi ludzie”, „gimnazjaliści” oraz właśnie kibice. Wołali do autorki: „Krzysiu nie rób jaj”, „Gdzie twój oficer prowadzący”, oraz ogólnie „Precz z komuną”. To bardzo dobrze, że młodzież wie o przeszłości posłanki Ani. Za czasów stanu wojennego – była cenionym członkiem (ups!) Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Transparentu nie udało się wyeksponować, do Empiku wpadło 20 policjantów i uratowało Annę Grodzką (vel Krzysztofa Bęgowskiego).

Kibole.pl w rozmowie z Kibolami ustalili jednak, że trzeba poważnie pomyśleć o udziale Anny Grodzkiej w zawodach sportowych dla kobiet. Sądzimy, że zdobycie olimpijskiego medalu w podnoszeniu ciężarów, pchnięciu kulą lub judo – pomoże Ani (Krzysiowi) zmyć z siebie hańbę przeszłości.

Powodzenia Anno!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij