Kibice są wszędzie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kibice są wszędzie!

„Patrzaj w lusterka! Kibice są wszędzie!” Nawet w klubach EMPIK! W jednym z warszawskich empików, swoją „książkę” promowała Anna Grodzka. Do spotkania z czytelnikami nie doszło, albowiem do sklepu weszli „młodzi ludzie”, „gimnazjaliści” oraz właśnie kibice. Wołali do autorki: „Krzysiu nie rób jaj”, „Gdzie twój oficer prowadzący”, oraz ogólnie „Precz z komuną”. To bardzo dobrze, że młodzież wie o przeszłości posłanki Ani. Za czasów stanu wojennego – była cenionym członkiem (ups!) Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Transparentu nie udało się wyeksponować, do Empiku wpadło 20 policjantów i uratowało Annę Grodzką (vel Krzysztofa Bęgowskiego).

Kibole.pl w rozmowie z Kibolami ustalili jednak, że trzeba poważnie pomyśleć o udziale Anny Grodzkiej w zawodach sportowych dla kobiet. Sądzimy, że zdobycie olimpijskiego medalu w podnoszeniu ciężarów, pchnięciu kulą lub judo – pomoże Ani (Krzysiowi) zmyć z siebie hańbę przeszłości.

Powodzenia Anno!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.