Cudotwórcy z Narodowego!

Już niedługo na Stadion Narodowy w Warszawie zawita ponownie kaznodzieja z Ugandy Ojciec John Bashobora. Ale prawdziwi cudotwórcy to dwaj panowie: Marcin Herra – Prezes Zarządu Spółki PL.2012+ i Pan Andrzej Bogucki – członek zarządu tejże spółki. Olbrzymie doświadczenie marketingowe pozwoliło im przewidzieć trafnie, że w dniu 10 stycznia 2013 roku, o godzinie 22.30 ze ślizgawki na Stadionie Narodowym skorzysta około 60 osób! Brawo!

Zdjęcie jest zrzutem ekranowym z zakładki „kameranażywo

Żeby mieć takie trafne przewidywania – trzeba mieć doświadczenie. Takie, jak pan Marcin Herra na przykład:

Marcin Herra Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Studiów Podyplomowych MBA. Od 1995 roku związany zawodowo z Grupą LOTOS, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Zaczynał od sprzedawania paliw na stacji benzynowej, potem został specjalistą ds. marketingu, a następnie kierownikiem działu handlowego i marketingu w spółce Stacje Paliw Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o. Od 2001 roku w Lotos Paliwa Sp. z o. o. obejmował kolejno stanowiska Dyrektora Pionu Rozwoju i Pionu Operacyjnego, a w latach 2002-2005 sprawował funkcję Prezesa Zarządu tej spółki. W latach 2005-2006 był pełnomocnikiem Dyrektora Generalnego ds. Poszukiwań i Wydobycia w Grupie LOTOS S.A. Odbył intensywny trening menedżerski w centrali Shell Global Solutions w Holandii. W listopadzie 2007 roku objął funkcję pełnomocnika Dyrektora Generalnego ds. Handlu Grupy Lotos S.A. odpowiedzialnego za obszar działalności rynkowej. W latach 2008-2012 był Prezesem Zarządu Spółki PL.2012, odpowiedzialnej za prowadzenie, koordynowanie i nadzorowanie przedsięwzięć związanych z przygotowaniem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 w Polsce. Od stycznia 2013 r. Prezes Zarządu spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego. Marcin Herra jest związany ze sportem – przez dziesięć lat uprawiał piłkę ręczną. W dniu 6 października 2012 roku został wybrany do Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jako Wiceprezes Zarządu ZPRP odpowiedzialny będzie za kwestie związane z organizacją międzynarodowych imprez i zawodów w piłce ręcznej w Polsce w latach 2013-2016.

Lub takie, jak pan Andrzej Bogucki:

Andrzej Bogucki Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej – inżynier elektronik. Ukończył Management Centre Europe i Management Awareness Program w Brukseli. Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Gtech na Europę Wschodnią (1995-2005) – odpowiadał za dostarczanie usług technicznych i software dla klientów Gtech na świecie. Jednocześnie Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Grytek Sp. z o.o. (1995-2000) – spółki, odpowiadającej za dostarczanie serwisów przetwarzania danych dla Polskiego Monopolu Loteryjnego. Prezes zarządu Datatrans (1996-1997). Zainteresowania: muzyka, teatr, lotnictwo.

Takich właśnie menadżerów nam potrzeba w Polsce! Brawo! Gratulacje!

Udostępnij!

Dodaj komentarz