Cudotwórcy z Narodowego! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Cudotwórcy z Narodowego!

Już niedługo na Stadion Narodowy w Warszawie zawita ponownie kaznodzieja z Ugandy Ojciec John Bashobora. Ale prawdziwi cudotwórcy to dwaj panowie: Marcin Herra – Prezes Zarządu Spółki PL.2012+ i Pan Andrzej Bogucki – członek zarządu tejże spółki. Olbrzymie doświadczenie marketingowe pozwoliło im przewidzieć trafnie, że w dniu 10 stycznia 2013 roku, o godzinie 22.30 ze ślizgawki na Stadionie Narodowym skorzysta około 60 osób! Brawo!

Zdjęcie jest zrzutem ekranowym z zakładki „kameranażywo

Żeby mieć takie trafne przewidywania – trzeba mieć doświadczenie. Takie, jak pan Marcin Herra na przykład:

Marcin Herra Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Studiów Podyplomowych MBA. Od 1995 roku związany zawodowo z Grupą LOTOS, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Zaczynał od sprzedawania paliw na stacji benzynowej, potem został specjalistą ds. marketingu, a następnie kierownikiem działu handlowego i marketingu w spółce Stacje Paliw Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o. Od 2001 roku w Lotos Paliwa Sp. z o. o. obejmował kolejno stanowiska Dyrektora Pionu Rozwoju i Pionu Operacyjnego, a w latach 2002-2005 sprawował funkcję Prezesa Zarządu tej spółki. W latach 2005-2006 był pełnomocnikiem Dyrektora Generalnego ds. Poszukiwań i Wydobycia w Grupie LOTOS S.A. Odbył intensywny trening menedżerski w centrali Shell Global Solutions w Holandii. W listopadzie 2007 roku objął funkcję pełnomocnika Dyrektora Generalnego ds. Handlu Grupy Lotos S.A. odpowiedzialnego za obszar działalności rynkowej. W latach 2008-2012 był Prezesem Zarządu Spółki PL.2012, odpowiedzialnej za prowadzenie, koordynowanie i nadzorowanie przedsięwzięć związanych z przygotowaniem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 w Polsce. Od stycznia 2013 r. Prezes Zarządu spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego. Marcin Herra jest związany ze sportem – przez dziesięć lat uprawiał piłkę ręczną. W dniu 6 października 2012 roku został wybrany do Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jako Wiceprezes Zarządu ZPRP odpowiedzialny będzie za kwestie związane z organizacją międzynarodowych imprez i zawodów w piłce ręcznej w Polsce w latach 2013-2016.

Lub takie, jak pan Andrzej Bogucki:

Andrzej Bogucki Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej – inżynier elektronik. Ukończył Management Centre Europe i Management Awareness Program w Brukseli. Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Gtech na Europę Wschodnią (1995-2005) – odpowiadał za dostarczanie usług technicznych i software dla klientów Gtech na świecie. Jednocześnie Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Grytek Sp. z o.o. (1995-2000) – spółki, odpowiadającej za dostarczanie serwisów przetwarzania danych dla Polskiego Monopolu Loteryjnego. Prezes zarządu Datatrans (1996-1997). Zainteresowania: muzyka, teatr, lotnictwo.

Takich właśnie menadżerów nam potrzeba w Polsce! Brawo! Gratulacje!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij