Łukasz Kruczek – nasz kandydat! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Łukasz Kruczek – nasz kandydat!

Nadchodzi 79. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Trenera Roku 2013. Kibole.pl – obiektywnie, uczciwie, bez żadnych nacisków z zewnątrz, dobitnie sugerują głosowanie na Łukasza Kruczka – trenera kadry skoków. Pozostali kandydaci to między innymi:

Duńczyk Kim Rasmussen, który od 2010 prowadzi kadrę piłki ręcznej kobiet.
Czesław Cybulski – jego podopieczny Paweł Fajdek zdobył mistrzostwo świata w rzucie młotem. Medale zawdzięczają trenerowi Cybulskiemu – Anita Włodarczyk i Szymon Ziółkowski.
Kibole.pl – sugerują czytelnikom, żeby oddali swój głos na Łukasza Kruczka. Z nim właśnie Kamil Stoch został mistrzem świat, a drużyna wywalczyła brąz.

- Tajner - Kruczek 068

Apoloniusz Tajner i Łukasz Kruczek na konferencji prasowej
File2
 Ślubowanie olimpjskie

File4

Zimowa Uniwersjada Zakopane 2001 – trener Łuksz Kruczek jako zawodnik

Dlaczego?
Dzięki pracy Łukasza Kruczka udało się w końcu „zachować ciągłość” pracy z kadrą i stopniowo, na bazie sukcesów, które odnosił Adam Małysz, doprowadzić do sytuacji, że znów mamy „polskie skoki” i nie musimy już korzystać z zagranicznych trenerów.
Przyjęliśmy też z wielkim uznaniem to, że Kruczek zrezygnował ze współpracy z psychologiem. Tym nam zaimponował najbardziej!

Łukasz Kruczek na Trenera Roku!

Zdjęcia: Jan Rozmarynowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij