Bojarska vs Chodakowska!

Ewa Chodakowska naraziła się „Dinozaurom fitness”!

Pasjonująca rozmowa Roberta Patolety na wideoportal.p

Mariola Bojarska-Ferenc – „Dinozaur polskiego fitness” nabija się z nazwiska Ewy Chodakowskiej, pytając „czy to jakaś ulica?” Tak, jest w Warszawie ulica Chodakowska. W małym ukraińskim miasteczku jest też ulica Bojarska – byłem, widziałem, jak pojadę wiosną to zrobię zdjęcie dla Pani.

Rozmowa jest taka:

Pani Bojarska-Ferenc: „Przez 25 lat ćwicząc i zdrowo się odżywiając udowodniłam, że można zatrzymać czas.”

Nasz komentarz: Tak, udowodniła Pani. Już 25 lat temu zdarzało się Pani zachowywać mało elegancko. My, Kibole.pl – pamiętamy AWF późnych lat osiemdziesiątych i spotkania „Panien od aerobiku”:-)

Królowa polskiego fitnessu kontynuuje: Nie zrobiłam sobie operacji plastycznych!

Kibole.pl – przynajmniej takich, które by się udały…

Królowa dodaje: Wprowadziłam w Polsce 200 (dwieście) form ruchu i zrobiłam dwa tysiące programów telewizyjnych. Po czym, na pytanie prowadzącego o „konkurencję” – rzuca: „Jak? To nazwa ulicy? Ta Chodakowska? Czym ona ma mnie przyćmić? Sztucznym biustem? Ja byłam na 40 światowych kongresach! Amatorstwa nie nazywam konkurencją! Wychowałam kilka pokoleń Polaków!

Kalokagatia – grecka teoria pedagogiczna, zakładająca wychowanie w równowadze między sprawnością organizmu, a czystością (pięknem, dobrem) umysłu. Tę zasadę musi przecież znać na pamięć kilka pokoleń Polaków, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, bo pojawia się już na pierwszych zajęciach.

 

Obejrzyjcie :

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz