Bojarska vs Chodakowska! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Bojarska vs Chodakowska!

Ewa Chodakowska naraziła się „Dinozaurom fitness”!

Pasjonująca rozmowa Roberta Patolety na wideoportal.p

Mariola Bojarska-Ferenc – „Dinozaur polskiego fitness” nabija się z nazwiska Ewy Chodakowskiej, pytając „czy to jakaś ulica?” Tak, jest w Warszawie ulica Chodakowska. W małym ukraińskim miasteczku jest też ulica Bojarska – byłem, widziałem, jak pojadę wiosną to zrobię zdjęcie dla Pani.

Rozmowa jest taka:

Pani Bojarska-Ferenc: „Przez 25 lat ćwicząc i zdrowo się odżywiając udowodniłam, że można zatrzymać czas.”

Nasz komentarz: Tak, udowodniła Pani. Już 25 lat temu zdarzało się Pani zachowywać mało elegancko. My, Kibole.pl – pamiętamy AWF późnych lat osiemdziesiątych i spotkania „Panien od aerobiku”:-)

Królowa polskiego fitnessu kontynuuje: Nie zrobiłam sobie operacji plastycznych!

Kibole.pl – przynajmniej takich, które by się udały…

Królowa dodaje: Wprowadziłam w Polsce 200 (dwieście) form ruchu i zrobiłam dwa tysiące programów telewizyjnych. Po czym, na pytanie prowadzącego o „konkurencję” – rzuca: „Jak? To nazwa ulicy? Ta Chodakowska? Czym ona ma mnie przyćmić? Sztucznym biustem? Ja byłam na 40 światowych kongresach! Amatorstwa nie nazywam konkurencją! Wychowałam kilka pokoleń Polaków!

Kalokagatia – grecka teoria pedagogiczna, zakładająca wychowanie w równowadze między sprawnością organizmu, a czystością (pięknem, dobrem) umysłu. Tę zasadę musi przecież znać na pamięć kilka pokoleń Polaków, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, bo pojawia się już na pierwszych zajęciach.

 

Obejrzyjcie :

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij