Brawo Minister Biernat! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Brawo Minister Biernat!

Szanowny Pan Andrzej Biernat

Szanowny Panie Ministrze Sportu (i turystyki)! Nareszcie ktoś w Polsce planuje z rozmachem, po gospodarsku w dobrym znaczeniu tego słowa! Sztuczne jezioro w polskich Tatrach to genialny pomysł! Ekologów za mordę, bo to czerwone pachołki są! Biorą kasę za to, żeby świat się nie rozwijał. Dość głupot o niedźwiadkach, połoninach, owieczkach i „cennej” roślinności! To CZŁOWIEK jest Panem przyrody! Człowiek chce jeździć na nartach z góry w dół! Brawo! Jest Pan wielkim wizjonerem, największym wśród tych gamoniów z rządu! Niech Pana nie zatrzymają protesty ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Oni się obawiają, że w nowej rzeczywistości – zastąpią ich roboty przychodzące do kontuzjowanego sportowca na wezwanie GPS.

Wszystkim, którzy nie pamiętają, przypominam że to właśnie w polskich Tatrach ukrywał się Wódz Światowej Rewolucji Włodzimierz Lenin! A przecież – jego czas już się skończył, nieprawdaż?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij