Piłkarze są gorsi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Piłkarze są gorsi!

Ocenia Prezes Legii Bogusław Leśnodorski w wywiadzie dla eurosport.onet.pl Powiedział, między innymi o tym, jak go przeraża poziom sportowy piłkarzy.

Przeraża, ale ja się z tym pogodziłem. Powiem więcej, z perspektywy roku mojej pracy, ja i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo kiedy przychodziłem do Legii ludzie mówili mi, że będzie gorzej. Poziom wiadomości sportowej polskich piłkarzy jest niższy niż w innych dyscyplinach. Mimo wszystko, choć nie wiem jak to wygląda w innych klubach, tych jednostek, które chcą pracować, jest coraz więcej.

Cały wywiad:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.