Wstajesz i WESZ! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Wstajesz i WESZ!

Bezprzykładne jaja w dzisiejszym (5.12.2013) porannym programie „Wstajesz i WESZ” w Telewizji Vszystkich Nas. Jaja z zatrzymanych przed meczem z Legią kibiców Lazio. Prowadzący i wspomagający go goście drwią z tego, że zatrzymani skarżą się na warunki w areszcie. Jadą po całości, żartują z rodzin kibiców, nazywają ich kibolami, faszystami, a jednocześnie – chłopaczkami.

Prywatna stacja telewizyjna nie ma obowiązku być obiektywna!

Chcemy tylko porównać kilka wydarzeń:

Wielotysięczne marsze w dniu 11 listopada – około 30 zatrzymanych.

Mała rozróba kibiców Lazio – zatrzymanych, na więcej niż 48 godzin – około 150 osób.

Kibice skarżą się na to, że nie mogą się porozumieć z nikim, bo nikt nie zna angielskiego – TVN robi sobie z nich jaja i wyśmiewa.

Bandyci w przebraniu ekologów, po napadzie pirackim na platformę wiertniczą, zatrzymani w Rosji skarżą się na to samo – wszystkie media rozumieją to i bardzo im współczują.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.