Dlaczego Mucha odeszła? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Dlaczego Mucha odeszła?

Joanna Mucha mówi:

„Odeszłam przez mężczyzn. Nie piłam z nimi whisky. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek z którymkolwiek działaczem sportowym piła jakikolwiek alkohol.”

Ależ się uśmiałem, czytając to wyznanie.
Idę na ministra!
W przeciwieństwie bowiem do Ministry, przypominam sobie, że z wieloma prezesami i działaczami związków piłem whisky oraz inne alkohole, a z pięcioma pijam do dziś. Mam więc poważne szanse utrzymać się na stołku, gdybym został ministrem!

W wywiadzie Ministra chwali się tak:

„Już po dymisji dostałam wiele propozycji współpracy, co dla mnie jest znakiem, że moja praca w ministerstwie była bardzo dobrze odbierana.”

Więcej znajdziecie na stronach wyborcza.pl

Burza wokół Ministry ucichnie, a ona sama zniknie w jakiejś potężnej międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Jednak wypowiedź posłanki Muchy, przed objęciem funkcji szefa polskiego sportu powinna być zapamiętana na zawsze.

„Po co robić 85-latkom operację bioder, skoro i tak się nie wyleczą?” oraz „Starsi ludzie to kłopot. Chodzą do lekarza dla rozrywki.”

Joanna Mucha ma doktorat z ekonomii zdrowia!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij