Pusty stadion! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Pusty stadion!

Dziś [4.12.2013] rozpoczynam cykl publikacji pod wspólnym hasłem „Jedźcie stąd!” Jest on skierowany do młodzieży i osób w wieku średnim, których chciałbym zachęcić do wyjazdu z Polski w dowolnym kierunku. Jeśli wasi starzy rodzice nie wymagają jeszcze codziennej opieki nie zabierajcie żadnych pamiątek – tylko wyjeżdżajcie!

Legia Warszawa zagra Ruchem Chorzów przy całkowicie pustych trybunach! Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski ogłosił ten mecz – imprezą podwyższonego ryzyka! Jak donosi weszlo.com Wojewoda bezwzględnie nie zgadza się na obecność nawet jednego widza na trybunach!

Drodzy Młodzi Przyjaciele! Jedźcie stąd! Albo… zróbcie porządek!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.