Chamstwo w ministerstwie!

Gdzie jest rzecznik?

Minister Sportu nie mianował jeszcze swojego rzecznika! Natomiast dotychczasowa Pani Rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki Pani Katarzyna Kochaniak – zapomniała się pożegnać z mediami, kibicami, sportowcami…

Na jej Oficjalnym Profilu na fb ostatni wpis nosi datę 6 listopada. Pani Katarzyno! Odejść bez pożegnania? Chamowo! A tak miło się z Panią korespondowało! Szkoda!

otw2

Panie Ministrze Sportu!
Prosimy przeanalizować kwestię rzecznika! Pani Kochaniak zdobyła przez dwa lata 320 „lajków” i ładnie wygląda. Jeśli zaangażuje ją Pan u siebie – na pewno dojdzie do 400 polubień Oficjalnego Profilu! Tak przez rok… Jeśli zatrudni Pan inną kobietę – powiedzą (my – Kibole.pl pierwsi), że kieruje się Pan urodą! Jeśli zaś zatrudni Pan mężczyznę… Strach się bać!

otw1

Tak, czy inaczej jest Pan w d…e, z czego się bardzo cieszymy!

Współczujemy też, że jest Pan tak zapracowany. Ostatnie wyczyny to naprawdę – turbo aktywność!

Na stronie ministerstwa czytamy:

Andrzej Biernat, Minister Sportu i Turystyki, oraz Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki wzięli udział w uroczystym otwarciu XXI Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. […] W bieżącym roku krajem partnerskim jest Tunezja, natomiast gościem honorowym Algieria. Podczas uroczystości otwarcia targów Hesham Zaazou, Minister Turystyki Arabskiej Republiki Egiptu oraz Prezes MT Targi Urszula Potęga podpisali list intencyjny o wyborze Egiptu jako kraju partnerskiego przyszłorocznych Targów Turystycznych TT Warsaw.

Reasumując: Ministerstwo Sportu i Turystyki dba o właściwy kierunek naszych wyjazdów! Dziękujemy! Sami – nigdy byśmy nie trafili do Egiptu!

Pozdrawiam
Piotr Szymanowski (technik obsługi ruchu turystycznego, dyplom 1979)

Udostępnij!

2 comments

  1. Absurdalny wpis. Raduje Was krytyka i opluwanie (…) i problem z wyborem rzecznika. To jest również minister turystyki więc co w tym wpisie dziwnego. Chyba, iż nie rozumiecie intencji. Posłuchajcie co mówi. Chce zweryfikować spojrzenie na sport. Nie podoba mu się, iż promuje się wyłącznie dyscypliny olimpijskie co powiedział w piątek w telewizji.. Czy wiecie chociaż, że zdecydowano się jednak na utrzymanie dotacji dla sportów nieolimpijskich. Takie wpisy to trolowanie. Inaczej nie można nazwać krytyki dla samej krytyki.

  2. Będziemy krytykować poprzednią ministrę, poprzednią rzecznik, obecnego ministra – zawsze i wszędzie! Za wszystko! Za biedę w sporcie. Za likwidację wielu klubów i sekcji, za przerwanie ciągłości polskiego sportu. Zawsze i wszędzie!

Dodaj komentarz