Bieda w Policji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Bieda w Policji!

Główny Policji Nadinspektor Marek Działoszyński skierował pismo do PZPN oraz spółki Ekstraklasa S. A. Dotarliśmy do pisma, oto jego treść:

Szanowny PZPN, Szanowna Ekstraklaso!

Nie mamy już na ten sezon zapasów gumowych kulek do karabinków, dlatego proszę cię PZPN-ie i Szanowna Ekstraklaso, żebyście rozgrywali mecze bez udziału kibiców przyjezdnych. Jeśli jednak dacie nam trochę kasy na kulki – wszystko może zostać po staremu.

Z poważaniem,

Komendant Główny Policji

Przypomina się stary kawał: Dlaczego policja ma kule białe i czarne? Białe są na niewidomych!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij