Cztery lata za koks! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Cztery lata za koks!

Nowy newsletter (newsletter z założenia musi być nowy:-) od doskonałego (który raz to piszę?) portalu prawosportowe.pl Pierwszy, nowy „news” i szok! Cztery lata za pierwszą wpadkę dopingową! Autor, Łukasz Klimczyk porusza sprawę sportowców, którzy po raz pierwszy popełnili wykroczenia określone w MRA. W tym tygodniu […] Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) zaproponuje zaostrzenie sankcji dla sportowców popełniających pierwsze wykroczenie.

Było dwa lata, a teraz zaproponują cztery!

Więcej przeczytacie na stronie prawosportowe.pl

My, Kibole.pl – nie mamy zdania w tej kwestii… Mamy natomiast kilka pytań do wszechwładnej, Światowej Agencji Antydopingowej.

Oto dwa najważniejsze – skierowane jednocześnie też do polskiej Komisji do spraw Zwalczania Dopingu w Sporcie. Pytamy:

Czy Światowa Agencja miała, posiada, lub będzie miała jakikolwiek wpływ na to, jakie dyscypliny sportu są kontrolowane w poszczególnych krajach?

Czy Światowa Agencja dysponuje jakąkolwiek definicją sportu (jeśli tak – jak ona brzmi)?

Poza tym pytamy jeszcze o to:

– Dlaczego badania próbek moczu (za przeproszeniem) pobranego od zawodników trwają tak długo? Czy technika laboratoryjna jest jeszcze za cienka na to, żeby pobrać próbkę i po dwóch godzinach ogłosić wynik? Czy badania typu analizy moczu, przeprowadzane dla osób bogatych lub/i ustosunkowanych politycznie (prezydentów, premierów i ich rodzin) też trwają tak długo?

– Dlaczego badania są tak kosztowne?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij