Różal nie chce uchodźców!

Marcin „Różal” Różalski często i ostro wypowiada się w sprawach nie tylko sportowych. Budzi wiele kontrowersji, jest bardzo dosadny i bardzo dobrze!

Ludzie znani, jak on kształtują opinie młodzieży. A na pewno lepiej jest słuchać Różalskiego, niż jakiegoś geja w rurkach. Podobnie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski ma zdecydowane opinie nie tylko o sporcie.

Zauważcie jedną rzecz…

Bardzo ostro i zdecydowanie w sprawach ważnych dla Polski i Polaków wypowiadają się zawodnicy MMA. Prawie żaden z przedstawicieli sportów olimpijskich – nie zabiera głosu.

Wiecie czemu tak jest?

Ja wiem!

Różal nie chce uchodźców!

>>Od dłuższego czasu tematem numer jeden jest migracja ludów z Afryki i krajów arabskich do Europy. Zahacza to także o Polskę. Jestem jak największym przeciwnikiem tego, aby przyjmować tutaj te masy uchodźców. Oczywiście nie chodzi mi o pojedyncze osoby. Ja też przez pół roku byłem we Francji. (…) Obowiązuje jednak prosta zasada: chcesz, to przyjedź, ale przede wszystkim żyj, tak jak my żyjemy w tym kraju, uszanuj nasze zasady […] Miejsce młodych uchodźców jest na wojnie. W końcu kto, jak nie oni, ma bronić swojego kraju.<<

Ciekawe jest też to, że redakcja sportowe fakty – znacząco dystansuje się od wypowiedzi Różala. Pod materiałem zamieścili takie coś:

*Prezentowane przez Różalskiego poglądy są jego osobistą wizją rzeczywistości i nie muszą być tożsame z przekonaniami autorów programu czy też redakcji.

Więc my – Kibole.pl – napiszemy inaczej: Prezentowane przez Marcina poglądy są całkowicie tożsame z poglądami redakcji! Całkowicie!

źródło: sportowefakty.wp.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz