Pozamiatał policjantami – kim jest „Rambo” z Lubuska?

„Rambo” z Lubuska to 21 letni Erwin I., zapaśnik Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk Wrocław, medalista Mistrzostw Polski.

Jest aresztowany na trzy miesiące i – szczerze mówiąc – chyba się nie wywinie… za napad „czynną napaść” na policję może dostać nawet 12 lat odsiadki i nie ma co liczyć na zawiasy. Chyba, że… jakoś się wojsko dogada z policją na wyższych szczeblach. Ale to raczej mało prawdopodobne.

W każdym razie poturbowani policjanci nie są w „stanie ciężkim”, wyszli ze szpitala.

Niektórzy liczbę „pokonanych” policjantów określają nawet na tuzin, ale to raczej przesada.

„Rambo” z Lubuska

Zaczęło się od interwencji domowej. Przyjechało dwóch. Żołnierz nie chciał dać im dokumentów. Ponadto kazał im wypierdalać. Jednak wyciągnęli go na ulicę, dali gazem po oczach. Wezwali posiłki.

>Wkrótce w pobliżu mieszkania znalazło się 10 funkcjonariuszy z pałkami i gazem łzawiącym. Jednak i oni mieli problemy z obezwładnieniem agresywnego mężczyzny. W międzyczasie awantura przeniosła się na ulicę.
Tam doszło do kolejnej bójki. Mężczyzna przewrócił i skopał kilku funkcjonariuszy, mimo, że był już mocno oszołomiony gazem, którego ci cały czas przeciwko niemu używali. W końcu udało się go obezwładnić.<<

Szkoda, że taki mocny zawodnik znalazł się w takiej sytuacji. Szkoda sportowej kariery.
No i co można o tym napisać?
Zanim wszystkich nas przerobią na rurkowców i pedałów będzie się czasem zdarzało, że komuś odbije mocniej i nie trafi w swój dzień…
Mając taki potencjał równie dobrze mógł obronić napadniętą matkę z dzieckiem przed imigrantami, a wyszło, jak wyszło.
Szkoda zapaśnika…
źródło: gazetatrybunalska.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz