Legioniści o wolność dla Janusza Walusia!

Uwaga! W sprawę uwolnienia Janusza Walusia zaangażowani są nie tylko kibice warszawskiej Legii. Jednak koordynacja działań należy właśnie do Legionistów. Zapraszamy wszystkich! Dziś rozmawiałem z listonoszem na moim rejonie – zagadnąłem go bo był w legijnej bluzie. Powiedział, że będzie. Musi nas być wielu. Inaczej urzędnicy nie zauważą tematu.

Legioniści o wolność dla Janusza Walusia!

SPRAWIEDLIWOŚĆ I WOLNOŚĆ DLA JANUSZA WALUSIA – W ŚRODĘ PIKIETA

Walka o wolność dla Janusza Walusia trwa, a właściwie to wkracza na decydujące tory. W najbliższą środę 27 września w Warszawie będzie miała miejsce pikieta pod ambasadą Republiki Południowej Afryki. Wszystkich, którzy mają możliwość, zachęcamy do udziału. Najważniejsze, żeby nie była to martwa akcja, ale donośna medialnie, a to można osiągnąć stosując kibolskie metody. Początek pod ambasadą zaplanowano na godzinę 15:30.

Jeśli nie my to kto?

Następnie o 18:00 będzie miała miejsce dogrywka pod Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP przy al. J.Ch. Szucha 23, gdzie spotykamy się wszyscy legioniści. Mile widziane koszulki wydane przez nas pod szyldem Janusz Waluś Official Support Club.

Zadbajmy o bohatera!

W RPA na wolność wychodzą wielokrotni mordercy po znacznie krótszej odsiadce, niż czasu w kryminale spędził już Waluś. Rodzime władze z kolei wolą dbać o bezpieczeństwo pedofilów typu Trynkiewicz, niż zadbać o własnych obywateli poza granicami kraju. Czas głośno upomnieć się o naszych bohaterów. Pamiętajmy, że Waluś siedzi w więzieniu za to, że wprowadził w życie zasadę „mów do czerwonych językiem, który rozumieją”.

Już nie raz pokazaliśmy jako Legia, że sprawa Janusza Walusia nie jest nam obojętna. Wspomagamy finansowo, wspomagaliśmy po naszemu z fasonem na trybunach, pokażmy się teraz pod MSZ. Jeśli nie my, to nikt o sprawę Janusza nie zadba!

Wolność dla Walusia! Do zobaczenia w środę o 18!

Udostępnij!

Dodaj komentarz