„Tęczowy Jacek” znów prowokuje kiboli!

Tęczowy Jacek” – podający się za prezydenta Poznania – znów prowokuje kiboli. Żeby pokazać kibolom Lecha kolejny gest – ten *** zdecydował, że nie będzie darmowej komunikacji dla kibiców gości. Krótko mówiąc – nie pojadą z dworca na stadion miejskimi autobusami.

Tymczasem na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa wybiera się ponad dwadzieścia tysięcy kibiców z Warszawy!

W sprawę zaangażowali się Kibole Kolejorza!

>>Poznańskie MPK otrzymało zamówienie na podstawienie dwudziestu autobusów i to one przetransportują ok. dwa tysiące osób ze stacji Palędzie (to miejscowość pod Poznaniem) na obiekt. Po meczu natomiast odwiozą ich w to samo miejsce.

Kibice Kolejorza wzięli sprawy w swoje ręce, bowiem niedawno miasto przestało finansować dowożenie kibiców drużyn przyjezdnych na spotkania Lecha (wcześniej dzieliło się tymi kosztami z klubem) i gdyby transport nie został zorganizowany, sympatycy Legii musieliby przemaszerować przez miasto, a to zrodziłoby duże problemy komunikacyjne i zapewne niemałe korki pod Inea Stadionem. W niedzielę fani ze stolicy wyruszą w podróż tuż po godz. 12.00, a do domów wrócą po 1.00 w nocy.<<

Tymczasem podający się za prezydenta Poznania Jacek Jaśkowiak – zapłacił gazecie wyborczej za… reklamowanieczytania” konstytucji!

Ile?

Trzydzieści sześć tysięcy z kawałkiem!

>>Proponuję, by przyjeżdżającym kibicom Legii rozdać konstytucję do czytania w autokarach i wtedy pan Jaśkowiak na pewno znajdzie pieniądze na ich przewóz<<

– powiedział w Radiu Merkury Radosław Majchrzak, prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań.

UWAGA!

Lewactwo i obecna opozycja są bardzo przywiązane do koŃstytucji i bardzo się martwią, że PiS chce ten świstek zmienić. Stąd taki „patriotyczny lans”, i ciśnienie na koŃstytucję.

Nie dajcie się na to nabrać!

W życiu Narodu liczą się przywódcy a nie jakieś papierki!

źródło: niezalezna.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz