Gigantyczna ustawka kiboli! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Grzybobrania Gigantyczna ustawka kiboli!

Policja znów psuje grzybobranie!

Ale jazda! PZPN kapuje na polskich kibiców do UEFA i do tych z Rumunii! Kapuje, że się obawia „gigantycznej ustawki kiboli” przed meczem Rumunia – Polska!

Mecz jutro [11.11] wieczorem, ale przed nim – „gigantyczna ustawka” z udziałem kibiców gospodarz vs kibiców z Polski i Węgier. Dobre?

Polski Związek Piłki Nożnej wie o tym „ze środowiska” i pisze do UEFA, że polscy kibole ustawili się z rumuńskimi na spotkanie!

A co to za problem!

PZPN wie „ze środowiska” , że na tę ustawkę ma przyjechać z tysiąc osób i – UWAGA! – w tym dwustu z wyrokami oraz dziewięciu „ściganych listem gończym”.

To jest jakiś obłęd!

W naszym policyjnym kraju, w którym każdy komornik znajdzie bezdomnego dłużnika w 24 godziny – po wolności chodzi sobie dziewięciu ludzi ściganych listem gończym! Rekord!

Gigantyczna ustawka kiboli!

W tej sprawie Komenda Główna Policji – UWAGA! – współpracuje z PZPN, albo też po prostu PZPN kapuje policji, co usłyszał „w środowisku”. To są jaja!

eurosport.onet.pl zapodaje, że:

„PZPN jest też w kontakcie ze Strażą Graniczną oraz rumuńskimi organami ścigania. Na celowniku znalazło się ok. tysiąc osób – wielu z nich namierzono dzięki internetowemu systemowi sprzedaży biletów, który zakazuje kupna wejściówki (Polakom na mecz w Bukareszcie należy się ich trzy tysiące) ludziom z zakazami stadionowymi, ale nie tym posiadającym policyjną kartotekę.”

Tysiąc kibiców „na celowniku”!

Co za kraj!

„Takich osób, różnymi działaniami operacyjnymi, namierzono ok. dwieście. w tym dziewięciu, którzy aktualnie są ścigani międzynarodowymi listami gończymi. Czy znajdą się na stadionie? Być może, ale piłkarskie władze obawiają się nie tylko ich obecności i ewentualnych zadym na trybunach. W środowisku mówi się o gigantycznej ustawce rumuńskich kiboli z przyjezdnymi znad Wisły oraz Węgier jeszcze przed spotkaniem.”

PZPN kapuje!

„PZPN poinformował o sytuacji stosowne komórki UEFA. Chce jak najlepiej zabezpieczyć się przed ewentualnymi karami finansowymi. Pokazać, że robi co może w kwestii prewencji przed chuligańskimi wybrykami, choć nie ma na to większego wpływu.”

A ja się spokojnie pytam – co się stanie jeżeli dwie grupy kibiców staną naprzeciw siebie i będą się bić? A każdy z nich stawi się tam d o b r o w o l n i e!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij