Gigantyczna ustawka kiboli!

Ale jazda! PZPN kapuje na polskich kibiców do UEFA i do tych z Rumunii! Kapuje, że się obawia „gigantycznej ustawki kiboli” przed meczem Rumunia – Polska!

Mecz jutro [11.11] wieczorem, ale przed nim – „gigantyczna ustawka” z udziałem kibiców gospodarz vs kibiców z Polski i Węgier. Dobre?

Polski Związek Piłki Nożnej wie o tym „ze środowiska” i pisze do UEFA, że polscy kibole ustawili się z rumuńskimi na spotkanie!

A co to za problem!

PZPN wie „ze środowiska” , że na tę ustawkę ma przyjechać z tysiąc osób i – UWAGA! – w tym dwustu z wyrokami oraz dziewięciu „ściganych listem gończym”.

To jest jakiś obłęd!

W naszym policyjnym kraju, w którym każdy komornik znajdzie bezdomnego dłużnika w 24 godziny – po wolności chodzi sobie dziewięciu ludzi ściganych listem gończym! Rekord!

Gigantyczna ustawka kiboli!

W tej sprawie Komenda Główna Policji – UWAGA! – współpracuje z PZPN, albo też po prostu PZPN kapuje policji, co usłyszał „w środowisku”. To są jaja!

eurosport.onet.pl zapodaje, że:

„PZPN jest też w kontakcie ze Strażą Graniczną oraz rumuńskimi organami ścigania. Na celowniku znalazło się ok. tysiąc osób – wielu z nich namierzono dzięki internetowemu systemowi sprzedaży biletów, który zakazuje kupna wejściówki (Polakom na mecz w Bukareszcie należy się ich trzy tysiące) ludziom z zakazami stadionowymi, ale nie tym posiadającym policyjną kartotekę.”

Tysiąc kibiców „na celowniku”!

Co za kraj!

„Takich osób, różnymi działaniami operacyjnymi, namierzono ok. dwieście. w tym dziewięciu, którzy aktualnie są ścigani międzynarodowymi listami gończymi. Czy znajdą się na stadionie? Być może, ale piłkarskie władze obawiają się nie tylko ich obecności i ewentualnych zadym na trybunach. W środowisku mówi się o gigantycznej ustawce rumuńskich kiboli z przyjezdnymi znad Wisły oraz Węgier jeszcze przed spotkaniem.”

PZPN kapuje!

„PZPN poinformował o sytuacji stosowne komórki UEFA. Chce jak najlepiej zabezpieczyć się przed ewentualnymi karami finansowymi. Pokazać, że robi co może w kwestii prewencji przed chuligańskimi wybrykami, choć nie ma na to większego wpływu.”

A ja się spokojnie pytam – co się stanie jeżeli dwie grupy kibiców staną naprzeciw siebie i będą się bić? A każdy z nich stawi się tam d o b r o w o l n i e!

Udostępnij!

Dodaj komentarz