Kibice Legii ranni w starciach z policją

Kibice Legii ranni w starciach z policją!

Tym razem w stolicy Hiszpanii!

Skandal!

Moim zdaniem cała ta „nagonka” na kibiców jest fragmentem lewackich działań, mających na celu podważyć nasz patriotyzm. Nam – Polakom, Obywatelom, rządowi, polskim mediom – nie wolno publicznie krytykować zachowań Polaków za granicą!

Bez względu na to, czy szczają do basenów w kurortach, czy piją wódkę na ulicach!

A – jeśli naszym Obywatelom stanie się za granicą krzywda – musimy ich bronić siłami dyplomacji, mediów, wszystkimi!

Na tym filmie mamy wszystko czarno na białym!

Media ślepo realizują ten plan!

Media piszą, że Kibice Legii Warszawa walczyli z policją przed meczem Real Madryt – Legia. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia i filmy, „włączyć myślenie” i zauważymy coś zupełnie innego!

Umundurowani i uzbrojeni, niczym średniowieczni rycerze policjanci wjeżdżają na koniach w grupę kibiców idących spokojnie na stadion.

Kilka tysięcy osób, polskich Obywateli, w tym kobiety, nastolatki i dzieci – spokojnie idzie na widowisko, za które zapłacili duże pieniądze (bilet plus przejazd).

Nagle! Nagle, bez dania racji pojawiają się ludzie na koniach i szaleją między nimi. Pojawiają się ludzie w mundurach, z bronią i strzelają!

To atak, nic innego jak atak!

Polska powinna postawić policji madryckiej zarzuty bezpodstawnego pobicia (ośmiu rannych, jeden w szpitalu) polskich Obywateli!

Dość już „polityki wstydu”! Bili NASZYCH!

Czy polski rząd ustosunkuje się do tego?

Kibice ranni w starciach z policją to obywatele Polscy! Ich krew – to krew Polaków!

Skoro w Toruniu, z powodu pobicia cudzoziemców, wymyślono że każdemu cudzoziemskiemu studentowi przydzieli jednego Polaka dla „opieki”…

Kibice Legii aresztowani!

Policja aresztowała 12 Polaków. Osoby obecne na meczu uważają, że „starcia” nie były sprowokowane przez Kibiców z Warszawy.

To policja starała się wykazać!

Menedżer madryckiego lokalu potwierdził, że goście z Warszawy słusznie mogli czuć się rozdrażnieni nadmierną obecnością policji i przesadzonymi, jego zdaniem, środkami ostrożności.

„Zupełnie nie rozumiem dlaczego skierowano tu tylu funkcjonariuszy. Fani Legii nie stwarzali zagrożenia ani dla porządku publicznego tutejszego osiedla, ani tym bardziej dla naszej restauracji. Wielu z nich zamawiało u nas posiłki i napoje, w tym alkohol, ale nie zachowywali się w sposób agresywny […] Uważam, że przesadzono nieco ze środkami bezpieczeństwa. Nawet podczas derbów w Madrycie, kiedy przybywają tu bardzo groźni kibice miejscowego Atletico, aparat bezpieczeństwa nie jest tak rozbudowany. Kibice lokalnego rywala Realu stanowią zdecydowanie większe zagrożenie dla ładu publicznego niż kibice z Warszawy.”

Swoi zdradzają swoich!

Kibice Legii ranni

Na dodatek takie wydarzenia stwarzają możliwość „zdrady”. Legia – ustami rzecznika Seweryna Dmowskiego – już mówi o zmianach w organizacji kibicowskich wyjazdów. To skandaliczna wypowiedź i wpis.

Moim zdaniem rzecznik Legii powinien zatroszczyć się o los rannych i zatrzymanych Kibiców swojego klubu, a nie przyłączać się do nagonki.

Udostępnij!

2 comments

  1. Jesteście tak prości i żałośni w tym swoim pseudo-patriotyzmie, że potraficie tylko szczekać i oskarżać wszystkich o lewactwo (sam na nich rzygam). Jesteście po prostu głupi. Nie jesteście patriotami, jesteście po prostu idiotami. Banda nieudaczników, którzy nie potrafią sobie poradzić w życiu, a frustracje wylewacie na burdach, zaraz po wypiciu wódy. 99 % Polski śmieje się z Was a Wy jak te barany – piszecie, że „biją naszych”. Ćwoki od matek o ojców alkoholików, dzieci nieudaczników, którzy kontynuują rodzinne tradycje byciem nikim.

    1. dzięki za miłe słowa. 99% sie śmieje – nie problem! przez całą wojnę w konspiracji zaangażowanych było siedem procent Polaków. Większość nie ma racji. Pozdrawiam:-)

Dodaj komentarz